Tarvitsen apuja!

Pii81

Onko jollain kyseisen luovuttajan uutta sähköposti osoitetta tiedossa?!?!?!?
Miljoona kiitokset, jos jollain on.


Ei vastaa täysin ketjunaloittajan toiveita, mutta laitetaan silti:

Yksi luovuttaja lisää pääkaupunkiseudulla.

Luovutustapa vastaanottajan toiveiden mukaisesti.

-85 syntynyt

-tumma, ruskeasilmäinen

-vajaa 190 cm pitkä, 85 kg

-urheilullinen

-en juo enkä polta

-ylioppilastutkinto

Paikka Helsingin yliopistossa olisi ansaittu helposti, mutta päätin sen sijaan lähteä maaseudulle yrittämään omavaraista elämäntapaa. Jouduin kuitenkin toteamaan taitojeni ja tietojeni riittämättömyyden, joten nyt olen Helsingissä seuraavat pari vuotta kartuttamassa taitoja. Vaikka tämä viesti siis olisikin vuoden tai enemmän vanha, kannattaa silti lähettää sähköpostia.

Siittiöt ovat toimineet kahteen otteeseen todistetusti. Ensimmäinen oli vahinko (ex-)tyttöystävän kanssa ja se abortoitiin. Toinen on luovutustapaus naispariskunnalle, jossa nainen tuli raskaaksi ensimmäisestä luovutuksesta.

Haluan auttaa lapsia kaipaavia ja ansaita samalla pientä taskurahaa. Pyydänkin siis onnistuneesta luovutuksesta (hedelmöityksestä) 50 euroa ja epäonnistuneesta vain mahdolliset matkakulut. Sen verran kiireinen elämäntyyli minulla, etten ilman korvausta pysty valitettavasti lupautua auttamaan.

Haluan myös varmistua, että lapsi syntyy vastuullisille ihmisille tai ihmiselle. Käytännössä tämä tarkoittaa vain lyhyttä juttelua. Ei tarvitse huolehtia, että vaatisin jälkeenpäin "isän oikeuksia" tai muuta vastaavaa. Kyseessä on minun kannaltani sukusolujen luovutus niitä tarvitseville ei sen ihmeempi.

Tässä sähköposti johon voit halutessasi ottaa yhteyttä (poista välit):

luovutus 85 @ luukku . com

Tarkistan sähköpostin noin kerran viikossa, joten älä turhaudu jos vastausta ei kuulu heti.

2

145

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • djnbjb

      "Luovutustapa vastaanottajan toiveiden mukaisesti" eli siis meinaatko levitellä syöpäviruksia, herpestä, hiviä jne. jne. jos joku pyytää luontaista tapaa?! Herpestartunnoistakin suurin osa saadaan oireettomasta partnerista. Ihan uskomattomia toopeja nämä spermaansa levittävät.

    • Pii81

      Onko infoa hänestä?!?!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      131
      8311
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      461
      7510
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      219
      5669
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      92
      4654
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4602
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      104
      4442
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4172
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3830
    9. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      17
      3300
    10. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2700
    Aihe