ONKO NORMAALIA?

Siis mä tykkään yhestä luokan tytöstä tosi paljon mutta en haluu seurustella sen kaa. Lisäks mulla on sen kuva mun taustakuvana kännykässä, mutta se johtuu siitä että se on oikeesti tosi kaunis
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En osaa sinua auttaa harmi sinua poikaa:(

Äänestä
  • Mä oon kyllä tyttö!

    Äänestä

  • Huono trolli. Toi ei oo oikeesti tän jutun aloittaja. Sillä mä oon poika. Harmittaa kun on tommosia nimimerkin varastajia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VainMä kirjoitti:

Siis mä tykkään yhestä luokan tytöstä tosi paljon mutta en haluu seurustella sen kaa. Lisäks mulla on sen kuva mun taustakuvana kännykässä, mutta se johtuu siitä että se on oikeesti tosi kaunis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu