Paras on aina paras

552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onnittelut taas Tojolle!

Äänestä

Herne nekussa taas, jostakin ??? Voit kuitenkin unohtaa ne aina ja paras sanan, koska tilastot vaihtuu, niinkun tojonkin kärkipaikka joskus jollekin toiselle merkille.
Kuplan palokuva taas selitysten sijaan, kiitos.

Äänestä
  • No kyllä Toyota nyt jo niin pitkään ollut se paras että voidaan jo yleistää.

    Älä siis turhaan ota nokkiis kun suihin vain piti..

    Äänestä

Onnittelut Tojolle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toyota_on_paras kirjoitti:

Kylmä fakta:

http://www.kauppalehti.fi/uutiset/laaja-tutkimus-tama-on-kaikkein-luotettavin-auto/EzS7XneJ

https://www.toyota.fi/toyota/laatu/brandz_top100.json

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu