Muistaakseni olen saattanut kuulla, ettei kyseiseen metsään edes paikalliset uskalla mennä. Mitä kaikkea tiedätte kyseisestä kummitusmetsästä,ja mitä siellä on tapahtunu kaikkea jne.?
Muistan että joku kertoi, että puro tms. vaihtaa itsestään paikkaa ja hahmoja nähty metsässä ja ahistava olo metsässä ja vissiin on eksyttykkin.
Pohjanmaan kammottava kummitusmetsä
hgfghr
4
473
Vastaukset
- Hermann_Sahlberg
Myös nettikummitus on siellä usein nähty.
- huuhuu__
On kuulemma keitellyt siellä pontikkaakin.
- K.Ulkija
Nyt erehdyt, pontikkaa on keitetty Kolhon kummitusmetsässä ja siellä on nähty eläimiä liikkuvan. Joku puu kuulemma kasvaa kiven päällä. Joka ihan melkein kuin hautakivi, jossa on outoja riimuja.
- Passer_By
Tarkoitatko siis isokyrön pahakorpea?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1105212
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2722158- 911746
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401210Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3411187Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051110- 501109
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1521101- 1111059
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.81999