Marsu ja ilotulitteet

Miten teidän marsut ovat reagoineet? Eka uusi vuosi meidän pikku n.2kk marsulla..pelottaa että se säikähtää ja saa sydärin..);
Sen rakas sisko kuoli vähän aikaa sitten joten on muutenkin stressaantunut...Mitä teen?
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Marsut eivät ainakaan meillä ilotulituksiin reagoineet.

Äänestä

Mun marsujen mielipide: Purrrrrurrrurr :D Eipä taida hirveesti reagoida, mutta kyllähän ne vähän säpsähtää :3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marsuliiiini kirjoitti:

Miten teidän marsut ovat reagoineet? Eka uusi vuosi meidän pikku n.2kk marsulla..pelottaa että se säikähtää ja saa sydärin..);
Sen rakas sisko kuoli vähän aikaa sitten joten on muutenkin stressaantunut...Mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu