jooh... olis toistaseks sen verran käyettyyn koneeseen rahea,
MUTTA! onko mahollista saada kone jossa, on win xp sen verran tehoa. että, ei voi käsittää miten mylly hyrähtää?
mix äxpee? vastaus on että en voi olla oksentamatta vistalle, kasille tai kympille...
mixei seiska käy? vastaus: no ihan hyvä mutta ei kiitos :)
koneen mahdolliset speksit::::::::
4 gb ram
4 ydin 3.8ghz rohvessoori amd
127gb 1tb kovot sata3
joku hyvä näytön ohjain ihasamaaaaaaaaaaaaaaa
polttava dvd rw
poweri jotain 600hattiwattia
näyttö on
hiirion
näpis on
PELAAMIS TARKOITUKSEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ota yhteys
Skype: @Mysta
sähköposti: [email protected]
Mistä saada kone halvalla (WINXP)
11
154
Vastaukset
- katkeratrollimenejopois
Paskatrolli taas vauhdissa. Laittaa nyt joku kämäinen XP koneeseen, missä SSD. Eihän se XP ymmärrä mitään sellaisen päälle, ei toimi TRIM eikä mikään muukaan.
Ei kannata missään nimessä otaa skypellä tai sähköpostilla yhteyttä tuohon hiippariin, todennäköisesti vaarallinen yksilö.- mitähelvettiä564
ei ei höpö höpönpöppö olen aito ihminen mitäs vittua nyt taas
- mystanyymi
ja oon 13... /fp en iha heti raiskaile / tapa / pure / lyö / huuda / vittuile jollekin / ketään / kellekään
mitähelvettiä564 kirjoitti:
ei ei höpö höpönpöppö olen aito ihminen mitäs vittua nyt taas
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.- katkeratrollimenejopois
Tri.Kerkko.Koni kirjoitti:
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.Kutsun katkeraksi trolliksi jokaista älyvapaata hiipparia, joka väsää tänne jonkun oman sairaan huvinsa takia ketjuja, joissa on keksittyjä ongelmia tai sitten pyydetään apua johonkin ilmiselvästi idioottimaiseen.
Vapunen vastaili mielissään tuolle älylämpiölle vuosikausia ja tykkäsi siitä. - Heippahei_
Tri.Kerkko.Koni kirjoitti:
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.Luulethan sinäkin joka toista keskustelijaa jokikinnihmeen Jalluksi.
katkeratrollimenejopois kirjoitti:
Kutsun katkeraksi trolliksi jokaista älyvapaata hiipparia, joka väsää tänne jonkun oman sairaan huvinsa takia ketjuja, joissa on keksittyjä ongelmia tai sitten pyydetään apua johonkin ilmiselvästi idioottimaiseen.
Vapunen vastaili mielissään tuolle älylämpiölle vuosikausia ja tykkäsi siitä.Turha sitten ihmeltellä, jos joskus tulee samalla mitalla takaisin, tai sinua muuten vain pidetään ylimielisenä mulkerona.
- torilta_löytyy
Tori.fi:stä löytyy käytettyjä xp koneita vaikka kuinka paljon.
http://www.tori.fi/uusimaa/tietotekniikka/poytakoneet?ca=18&st=s&st=k&st=u&st=h&st=g&st=b&w=1&cg=5030&c=5034- mystanyymi
tänks sulle
- mystanyymi
itse olen kantahämeeeltä xd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1365126Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa703537"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1073421Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma502718Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.352349- 1171681
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3591192- 491166
- 49902
PrimeTimen kaikkitietävä yli-ihminen taas superasiallisena
Joku mistään mitään tietämätön antaa täysin vääriä ohjeita ihmisille. Onneksi maailmanhistorian ylivoimaisin yleisnero k59745