jooh... olis toistaseks sen verran käyettyyn koneeseen rahea,
MUTTA! onko mahollista saada kone jossa, on win xp sen verran tehoa. että, ei voi käsittää miten mylly hyrähtää?
mix äxpee? vastaus on että en voi olla oksentamatta vistalle, kasille tai kympille...
mixei seiska käy? vastaus: no ihan hyvä mutta ei kiitos :)
koneen mahdolliset speksit::::::::
4 gb ram
4 ydin 3.8ghz rohvessoori amd
127gb 1tb kovot sata3
joku hyvä näytön ohjain ihasamaaaaaaaaaaaaaaa
polttava dvd rw
poweri jotain 600hattiwattia
näyttö on
hiirion
näpis on
PELAAMIS TARKOITUKSEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ota yhteys
Skype: @Mysta
sähköposti: [email protected]
Mistä saada kone halvalla (WINXP)
11
155
Vastaukset
- katkeratrollimenejopois
Paskatrolli taas vauhdissa. Laittaa nyt joku kämäinen XP koneeseen, missä SSD. Eihän se XP ymmärrä mitään sellaisen päälle, ei toimi TRIM eikä mikään muukaan.
Ei kannata missään nimessä otaa skypellä tai sähköpostilla yhteyttä tuohon hiippariin, todennäköisesti vaarallinen yksilö.- mitähelvettiä564
ei ei höpö höpönpöppö olen aito ihminen mitäs vittua nyt taas
- mystanyymi
ja oon 13... /fp en iha heti raiskaile / tapa / pure / lyö / huuda / vittuile jollekin / ketään / kellekään
mitähelvettiä564 kirjoitti:
ei ei höpö höpönpöppö olen aito ihminen mitäs vittua nyt taas
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.- katkeratrollimenejopois
Tri.Kerkko.Koni kirjoitti:
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.Kutsun katkeraksi trolliksi jokaista älyvapaata hiipparia, joka väsää tänne jonkun oman sairaan huvinsa takia ketjuja, joissa on keksittyjä ongelmia tai sitten pyydetään apua johonkin ilmiselvästi idioottimaiseen.
Vapunen vastaili mielissään tuolle älylämpiölle vuosikausia ja tykkäsi siitä. - Heippahei_
Tri.Kerkko.Koni kirjoitti:
Täällä vaikuttaa eräs Windows 10:n vainoharhaiseksi tekemä potilas. Raukkaparka luulee joka toista keskustelijaa joksikin ihmeen vakitrolliksi.
Mutta XP:n käyttö pelikoneessa on huono idea suorituskyky- ja nykypelien yhteensopivuussyistä. Sen kytkeminen nettiin on lisäksi hyvin huono idea, koska sen tietoturvatuki on loppunut ajat sitten.Luulethan sinäkin joka toista keskustelijaa jokikinnihmeen Jalluksi.
katkeratrollimenejopois kirjoitti:
Kutsun katkeraksi trolliksi jokaista älyvapaata hiipparia, joka väsää tänne jonkun oman sairaan huvinsa takia ketjuja, joissa on keksittyjä ongelmia tai sitten pyydetään apua johonkin ilmiselvästi idioottimaiseen.
Vapunen vastaili mielissään tuolle älylämpiölle vuosikausia ja tykkäsi siitä.Turha sitten ihmeltellä, jos joskus tulee samalla mitalla takaisin, tai sinua muuten vain pidetään ylimielisenä mulkerona.
- torilta_löytyy
Tori.fi:stä löytyy käytettyjä xp koneita vaikka kuinka paljon.
http://www.tori.fi/uusimaa/tietotekniikka/poytakoneet?ca=18&st=s&st=k&st=u&st=h&st=g&st=b&w=1&cg=5030&c=5034- mystanyymi
tänks sulle
- mystanyymi
itse olen kantahämeeeltä xd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266400Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716183Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443992Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482415Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311456- 131299
- 1871128
- 64960