mobii wintab 1005w näppäimistö ei enää pelaa

Sihteerille ostin tommosen ja alkuun pelas mut sitten ei hiirtä enää näkyny.Tais kuolla! Ei kyllä näppäimistökään toimi vaikka mitä tekis.Onko kellään tietoo onko siinä jokin lukitus tai vastaava juttu.Itse en näistä rakkineista juur mitään tiedä
1231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samanlaiset oireet omassanikin, tabletin microusb-porttikin vaikuttaa kuolleelta, ei tunnista hiirtä eikä usb-muistia tabletin mukana tulleen usb-adapterin kautta. Näyttäisi siltä, että tabletin usb 2.0-ohjain olisi hukassa, sellaista ei näy ollenkaan windowsin laitehallinnan kautta. Ainoastaan USB 3.0 -ohjain näkyy listassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapioca kirjoitti:

Sihteerille ostin tommosen ja alkuun pelas mut sitten ei hiirtä enää näkyny.Tais kuolla! Ei kyllä näppäimistökään toimi vaikka mitä tekis.Onko kellään tietoo onko siinä jokin lukitus tai vastaava juttu.Itse en näistä rakkineista juur mitään tiedä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu