... että Ufotkin jo riemuitsee!!
Nyt alkaa semmoinen Talvi...
halle-luja
1066
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Samoin autot riemuitsee myös
Nastarenkaat sanoo jess jess nyt on mukava mennä rapsista vain.
Mitähäh?? lumisaderintama jysähtänyt äkisti Stadin päälle!
Meidän energiatankki jäätyi ja ropeli kangistui. Teemme pakkolaskun teidän katollenne. Varokaa ääniä ja valoja. terv. ufon kapteeni & pienet vihreät miehet
Jos oot yhen tähden star commander niin en usko. Jos oot kolmen tähden star commander niin alkaa oleen uskottavaa!
Jos seuraamukset ovat vakavia ja tarvitsette pienikokoisia ruumisarkkuja, soittakaa Roswellin Hautausapu Co:lle
Rysähtikö ufo katolle?Tai jonnekin muualle?
Ei hätää koska ufojen korjauspalvelu Zeus&Pojat on paikalla alta aikayksikön!Meihin saa yhteyden lähimmän selvänäkijäpalvelun kautta.
Tämän ufojen korjauspalvelun Zeus&pojat perusti isoisäni jo 1940-luvun lopuilla.Silloin kuulemma oli kiirettä.Niin kiirettä,että Roswellin keikkakin piti jättää väliin!
Myräkkä jää pyörimään rakkaan pääkaupunkimme päälle??
http://testbed.fmi.fi/history_browser.php?imgtype=radar&t=5&n=10
Hieno homma.Pysyis vaan kuukauden päivät.
Megapyry lähestyy nyt ulos leikkimään!!!