Kannattaako varata etukäteen minibussi (8hlöä) vai ottaa kentältä suoraan?
Minkä hintanen on Karon beachille taksi?
Lentokentältä Karonille
puukay
5
206
Vastaukset
- Otahanuriinpoju
Se on lähes itsemurha kun MiniVanilla kulkee, vaarallisin kulkuneuvo Thaimaassa. En uskalla siksi en ole Thaimaassa käynyt ikinä.
- suosittelenetukäteen
Kannattaa varata etukäteen, Kentällä pyytävät enemmän kuin ennakkoon tilaamalla.
- OtaPojuHanuriin
Kannattanee keskittyä tisleisiin
- Harmi
OtaPojuHanuriin....,kaveri mikä ei saa ees huopahattua lommolle
- taikutti
Luulisin 1500-2000 baht, mutta tilaa ennakkoon. Helposti löydät tilaamasi kentällä, tai itse asiassa kuski löytää teidät kyltillä. Go on!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703530Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483433Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463312- 532759
- 312013
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301942- 481676
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401655Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä931616- 391390