Teen itse kylppäriremonttia ja ensimmäinen sukulaiselle tekemäni kylppäri on jo valmis. Huomasin, että purkaessa sitä betoni- ja purkupölyä kulkeutui joka puolelle asuntoa. Seuraavaksi on vuorossa alakerran kylpyhuone.
Minulla on sellainen Scott Proflow -raitisilmamaski P3-suodattimin, jolla pystyn työskentelemään turvallisesti purkutöitä tehdessä. Kun telkeän itseni muovisuojalla purettavaan tilaan niin olisiko sellaista ilmanpuhdistinlaitetta, joka keräisi ilmasta epäpuhtaudet suodattimeen? Mistä sellaisia saa ja mitä ne maksavat?
Ilmansuodatin purkutöihin?
työkalutarve
1
198
Vastaukset 1
- uus_avuton
Kokeiles tota
http://lmgtfy.com/?q=rakennus ilmanpuhdistin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän51991Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15868Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan55501