PROVOSOINTIA

Täällä keskusteluissa on ollut jopa sheriffien(ex) harjoittamaa ja johtamaa provosointia. Tämä on toki ollut viime aikoina lisääntyvää
maahan muuttavia vastaan.
Vihanpitoa on vaadittu rangaistavaksi, mutta se lienee "kuollut kirjain" kun tekijät kätkeytyvät joukkoihin.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

KILLASSA oleva koirakaan ei pasko kopissaan omaan pesäänsä kuten
ei Skillan&co sumppikuppilassaan.
- Susikin on hyvä omalle pesueelleen, miksi Skillan koki arvostella Kallion kirkon jumalanpalvelusta.(etsi vastaus Raamatustasi)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaidePuu kirjoitti:

Täällä keskusteluissa on ollut jopa sheriffien(ex) harjoittamaa ja johtamaa provosointia. Tämä on toki ollut viime aikoina lisääntyvää
maahan muuttavia vastaan.
Vihanpitoa on vaadittu rangaistavaksi, mutta se lienee "kuollut kirjain" kun tekijät kätkeytyvät joukkoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu