NISSAN ALMERA N.15.ANGEL EYES VALOT JENKEISTÄ

ANGELO1

MOI KAIKKI JOTKA ASIASTA JOTAIN TIETÄVÄT NIIN SAISKOS ASIALLISIA VASTAUKSIA. KÄYTIN TÄNÄÄN TUNING ALMERANI KATSASTUKSESSA JA LÄPI MENI.MULLA OLI MUKANA ALAPUOLELLA TÄTÄ VIESTÄ TUON LINKIN KUVA NISSAN SENTRAN AJOVALOJEN UMPIOISTA.KYSYIN KATSASTUS MIEHELTÄ ETTÄ ONKO LAILLISTA LAITATTAA KYSEISET AJOVALOJEN UMPIOT ALMERAANI.KATSASTUS MIES KATSOI PAPERIA JA SANOI ETTÄ LAILLISILTA NÄYTTÄVÄT KOSKA ON KAIKKI MERKINNÄT. MUT SIT SE SANOI ETTÄ NIISSÄ TÄYTYY OLLA SIT AJOVALOJEN SÄÄTÖMOOTTORI KIINNI JA KUNNOSSA.KYSYISIN JOS JOKU OSAIS VASTATA ETTÄ ONKO KYSEINEN AJOVALOJEN SÄÄTÖMOOTTORI MAHDOLLISTA MITENKÄÄN SAADA LAITETTUA NOIHIN AJOVALOJEN UMPIOIHIN JA SAADA NOI SÄHKÖTOIMISET AJOVALON SÄÄTIMET TOIMIMAAN KYSEISIISÄ UMPIOISSA. LISÄKSI TIETÄÄKÖ JOKU AMMATTILAISEN JOSSA KYSEISTEN UMPIOIDEN LAITTO ONNISTUU, KIITOS VASTAUKSISTA JO ETUKÄTEEN.xxxx.Angelo


http://jdmautolights.com/nissan-sentra-200sx-19951999-black-projector-head-lights-p-5143.html?osCsid=818fa8ebc69011a9e51ed55ea661600c

8

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • polvilumpiot

      Luulis niis olevan säätö vai eikö ameeriikas tartte olla? Eikö kiinasta saa paremmat? Ei taida olla suomessa umpio ammattilaisia!

      • ALMERA.1

        KIITTI VASTAUKSESTA NOISSA JENKKI VALOISSA EI MAINITA ET OIS TUOTA AJOVALOJEN SÄÄTÖMOOTTORIA EIKÄ KYLLÄ KUVIEN PERUSTEELLAKAAN NÄYTTÄIS OLEVAN .LUULEN ETTÄ EIKÖHÄN NUO JENKEISSÄKIN MYYTÄVÄT ANGEL EYES UMPIOT JOSSAIN HALPATUONTIMAASSA OLE VALMISTETTU.


    • miksi_hankkia

      Jokainen Almeraan uhrattu ylimääräinen euro menee hukkaan.

      • JÄRKEVÄÄ

        NO TUO ON SUN MIELIPIDE KIITOS SIITÄ.MULLE MERKITSEE MUN AUTO ENEMMÄN KUIN NORMAALISTI JOLLEKKIN JOKU TOINEN AUTO TAI JOKU TOINEN ASIA. MUN AUTONI HISTORIA ON MULLE NIIN TÄRKEÄ ETTEI SITÄ PINNALLISESTI AJATTELEVAT IHMISET EDES OSAA TAJUTA.KERRON NYT KUITENKIN ETTÄ KYSEINEN AUTO ON VUOSIMALLIA 1999. ISÄNI OSTAMA UUTENA NISSANILTA KERKESIN ISÄNI KANSSA LAITTAA AUTOON VÄHÄN TUNING OSIA JA HUOLEHTIA AUTOSTA AUTO OLI MULLE JA MUN FAIJALLE YHTEINEN HARRASTUS KUNNES FAIJA KUOLI 2005. JA OLEN SEN JÄLKEEN PITÄNYT AUTOSTA HUOLTA JA AINA ON MYÖS NISSANILLA HUOLLOSSA KÄYNYT.JA KATSASTUKSESTA EKALLA LÄPI MENNYT KERA KATSASTUSMIESTEN KEHUJEN. KIITOS VIELÄ PALAUTTEESTASI MUTTA MIELUMMIN HALUAISIN JÄRKEVILTÄ IHMISILTÄ VASTAUKSEN KYSYMYKSEENI .


      • miksi_hankkia
        JÄRKEVÄÄ kirjoitti:

        NO TUO ON SUN MIELIPIDE KIITOS SIITÄ.MULLE MERKITSEE MUN AUTO ENEMMÄN KUIN NORMAALISTI JOLLEKKIN JOKU TOINEN AUTO TAI JOKU TOINEN ASIA. MUN AUTONI HISTORIA ON MULLE NIIN TÄRKEÄ ETTEI SITÄ PINNALLISESTI AJATTELEVAT IHMISET EDES OSAA TAJUTA.KERRON NYT KUITENKIN ETTÄ KYSEINEN AUTO ON VUOSIMALLIA 1999. ISÄNI OSTAMA UUTENA NISSANILTA KERKESIN ISÄNI KANSSA LAITTAA AUTOON VÄHÄN TUNING OSIA JA HUOLEHTIA AUTOSTA AUTO OLI MULLE JA MUN FAIJALLE YHTEINEN HARRASTUS KUNNES FAIJA KUOLI 2005. JA OLEN SEN JÄLKEEN PITÄNYT AUTOSTA HUOLTA JA AINA ON MYÖS NISSANILLA HUOLLOSSA KÄYNYT.JA KATSASTUKSESTA EKALLA LÄPI MENNYT KERA KATSASTUSMIESTEN KEHUJEN. KIITOS VIELÄ PALAUTTEESTASI MUTTA MIELUMMIN HALUAISIN JÄRKEVILTÄ IHMISILTÄ VASTAUKSEN KYSYMYKSEENI .

        Hylkää se auto ja ala elää ihan omaa elämääsi, se olisi sinulle parasta.


      • PSYYKE1

        JA SINULLE OLISI PARASTA ETTÄ ITSE JOUTUISIT KOKEMAAN JOTAIN JÄRKYTTÄVÄÄ ELÄMÄSSÄSI ETTÄ OSAISIT ARVOSTAA TOISIA IHMISIÄ JA ELÄÄ OMAA ELÄMÄÄSI LUULETKO KENTIES ETTÄ OLET ITSE KUOLEMATON .MINUN AUTONI TAI ELÄMÄNI EI KUULU SINULLE VOISIT HANKKIA ITSELLESI ELÄMÄN SILLÄ JOKA AINOAN SEKUNNIN JONKA TUHLAAT MINUN TAI TOISTEN IHMISTEN HAUKKUMISEEN MENETÄT OMASTA ELÄMÄSTÄSI.JOTENKA ÄLÄ ENÄÄ PURA PAHAA OLOASI MINUUN.KIITOS.


    • nelivetoo

      Onko kone viilattu kakslitranen turbo?

      • JAPAN

        KONE ON 2,0 GTI EIKÄ SIIS OLE TEHTY KONEESEEN MUUTOKSIA


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisitehtävä alkuviikosta Maisan kotona

      Iltasanomat: Helsingin poliisilaitos vahvistaa, että Vantaalla on ollut poliisitehtävä kyseisenä ajankohtana. Poliisin
      Kotimaiset julkkisjuorut
      88
      2079
    2. Tämä on sinulle vaikka kaikki lukee

      Vaikka kuinka olet viisas ja kaikin puolin velho, niin et tiedä tilanteestani. Senkin takia menetät mielenkiinnon. Eikä
      Tunteet
      11
      1692
    3. T-mies tässä

      Kerro nainen huolesi niin pohditaan yhdessä. 😎
      Ikävä
      102
      1162
    4. Lulu selvityttää Elokapinan lakkautusta

      Persukannattajien mielistely otti Lulu Ranteella aika tavalla runtua, kun hän aikoo selvityttää mahdollisuuksia Elokapin
      Maailman menoa
      350
      1136
    5. Ensitreffit Matti joutuu "ulkoruokintaan" - Väärinymmärrysten suossa Taina-vaimon kanssa: "Oli..."

      No nyt on kyllä väärinymmärrystä kerrakseen… Mitä luulet, pysyykö Taina ja Matti yhdessä vai onko tulevaisuudessa ero ed
      Ensitreffit alttarilla
      3
      1123
    6. Harmi, kun sillä nousi

      kaikki huomio päähän. Vaikutti aluksi niin mukavalta ja vaatimattomalta 😔
      Ikävä
      53
      851
    7. Täytyy sanoa

      Että olit kyllä mielenkiintoisin ja omaperäisin nainen mitä olen koskaan tavannut. Aivan kuin joku olisi tiputtanut sinu
      Ikävä
      21
      839
    8. Miten saisin

      Hurmattua sinut uudelleen,? Pissin omiin muroihini ensinmäisellä kerralla koska olin tyhmä ja liiaksi kiinni menneess
      Ikävä
      31
      787
    9. Persu Meri Valkama kadehtii Sanna Marinin menestystä

      Taas yksi persu tuli nolaamaan itsensä kadehtiessaan menestynyttä Suomen kansan supertähteä Sanna Marinia. https://demo
      Maailman menoa
      237
      737
    10. Raamatun tärkein lause

      Ja Mooses tuli alas vuorilta missä jumala oli, Mooseksen mukaan, ilmoittanut hänelle, että hän ja koko juutalainen väki,
      Hindulaisuus
      367
      719
    Aihe