TiTiTii TitiTaa TiTiTyy

Runkku

flightforumilla oli taannoin viihdyttävä säie, se vieläpä jäi mielenkiintoiseen tilaan, luvattiin näyttöä vilpillisestä toiminnasta, muistaakseni oikeispäätöksiäkin pidettiin paljastaa. Peräänkuulutan (epä)asiallista keskustelua kyseisestä toimijasta.

Olisin halunnut littää tähän pari joulutervehdysvideota, valitettavasti en osannut, jokaisen on ne facebookista itse etsittävä.

Jotta homman sävy ei säilyisi liian asiallisena, pyytäisin lopuksi tietoa tompan pahoinpitelysyytteestä. Hakkaako Tomppa pelkästään naisia, vai myös miehiä ? Jos hänen kanssaan ottaisin matsia, kannattaisiko treenata karatea, judoa vai tykkääkö Tominaattori miesten kanssa ainoastaan vaakapainista ?

6

194

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UltralaitKapitan

      Aloittajalla on joku lapsuuden fiksaatio, kun eno painoi kuivana kakkoseen. Suosittelen ammattiauttajaa. Kuka vitun Tomppa?

    • perse.aukinen

      Titityyllä pyyhkii hyvin. Verottajalle kuuluvaa rahaa Tompan taskuissa yli kymmenen tuhatta. YTJ- tietopalvelun mukaan..

      • Sippitomppa

        Mitä tuota mainostaan, Sen verran on hynää jokamiehellä taskunpohjalla!


    • peepeeällä

      Kymppitonni? Eihän tuo ole raha eikä mikään! Sehän on vain yhden ppl kurssin hinta, ja näithän TTttTtt myy helposti nettikauppansa kautta. Maksa heti, koulutus sitten periaatteella.

    • KohtaKapteeni

      Hei ja kiitos mielenkiintoisista kirjoituksista. isäni lupasi maksaa minulle PPL-koulutuksen, sopiiko, että maksan kurssin nyt ja aloitan koulutuksen kesällä yo-kirjoitusten jälkeen?

      • Isinmanit

        Sopii hyvin, voit maksaa etukäteen, haluutko tilinumeron mihin voit suorittaa maksun.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      36
      2141
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      60
      1965
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1910
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      377
      1622
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      103
      1621
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1444
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1072
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      957
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      73
      875
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      869
    Aihe