Kasskai miehet hoi!

On.se.vaan.laatuAuto

Pysähdyttekö ainakaffetauolke, kun mittaristoon ilmestyy se kahvikupin kuva? Saakohan tauon käyttää pissillä käymiseen, kun ei koskaan syty pissimiskuvaketta.

3

165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miksi_puuttuu

      Vaipanvaihdon merkkivalo?

    • Kallunko

      Siksi ei pissimiskuvaketta ole, kun naisille ja miehille pitää olla erilainen kuvake. Ajoon lähdettäessä pitäisi kuskin sukupuolen ilmoittavaa nappia painettava. Sellainen vielä tuosta autosta puuttuu! Eiköhän ne sen kohta keksi!

    • bensaasuonissa

      Onvai? Mulla on Acenta, ja siinä versiossa ei tuota valoa olekaan. Yleensä oon pysähtyny, kun bensaa pitää lisätä. En juuri muuten.
      Mut kaikki jotka saa kiksejä mittariston valoista, niin voisin suositella Volkswagenin hankintaa. Vois vielä tilastonikkarit ostaa oman OBD-lukulaitteen, ja seurata mitä kaikkia vikoja saa omassa autossaan bongattua. Vois vaikka naapurin VAG-miehen kanssa viritellä pikku kisanpoikasen? Että kummalla enemmän vikoja, ja minkälaisia?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      88
      5949
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3547
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      161
      2081
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      231
      2002
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1751
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      284
      1513
    7. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1031
    8. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1031
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1010
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      110
      946
    Aihe