Hei! Kokemukset iltapäiväteestä. Ei taida budjettiin mahtua muuta kyseisessä paikassa, mahtuneeko tuokaan :) Eli paljonko maksaa ja onko kokemuksena kerran elämässä tyyppinen?
Vastaukset 1
- BurjDubai
Kyllähän se kannattaa, kun ottaa siltä kannalta että kerranhan sitä...
Afternoon Tea mahdollisuus on joko 1 kerroksen ala-aulan Sahn Eddarissa tai sitten siellä ylimmän kerroksen SkyView baarissa.
Alhaalla Ultimate Afternoon Tea hinta 560 dhs shampanjalla tai 500 dhs alkoholittomilla juomilla ja normaali High Tea 400 dhs.
Skyview baarissa la - to 620 dhs. Ylhäällä tietysti hienot näköalat.
Kannattaa katsoa tarkemmat ajat ja tiedot Burj Al Arab hotellin nettisivuilta www.jumeirah.com -> Burj Al Arab -> restaurants.
Toki siellä on kiva käydä ihan vaikka lounaalla jossain hotellin ravintoloista.
Varaus täytyy tehdä etukäteen ja varausvahvistus tai ainakin se koodi mukaan.
Kysyvät sitä siinä vartiokopilla ennen kuin ajetaan itse hotellille.
Kannattaa mennä hyvissä ajoin, niin on aikaa katsella ympärilleen kaikessa rauhassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j921393Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga83961- 42844
Pisa-tulokset.....
Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden296767Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️82641- 48631
Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35621- 47617
- 28574
- 40571