ongelmia rintojen kanssa

Mulla on joka päivä harjoitusliivit ja toppi t-paidan alla ja nännit paistaa läpi kuin nouseva aurinko :| Mitä teen kun en haluaisi miljoonaa toppia päällekkäin laittaa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sun on pakko hommata topatut rintsikat.
Ootkos jo jutellu äidin kanssa?

Äänestä
  • En oikeastaan. Mulla ei oo edes minunkaan mielestä niin isot rinnat että ne riittäisi edes mihinkään niistä.

    Äänestä

Mikä se ongelma on? Nännit on aika monilla naisilla ja sen tietää aika monet miehetkin. Ei niistä nyt kannata ottaa stressiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


12-vuotias kirjoitti:

Mulla on joka päivä harjoitusliivit ja toppi t-paidan alla ja nännit paistaa läpi kuin nouseva aurinko :| Mitä teen kun en haluaisi miljoonaa toppia päällekkäin laittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu