lakki12345

likkaaa

olisko kenelläkään vinkata hyvää ja edullista ripsien pidennystä khao lakissa/parturia :)

4

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ennen kävin parturissa aina ennen matkaa. Nykyisin sitten paikan päällä. Jos satutte asumaan eteläisellä khao lak beachillä (emerald, merlin, briza, diamond, sunetra)
      Niin isontien risteyksestä vähän phuketin suuntaan. Ehkä parisataa metriä. No kävelymatkanpäässä kuitenkin. Toisella puolella tietä matala rakennus, jossa muutama liikehuoneisto. Lukee beautiful saloon. 200 thb. Olen ollut tyytyväinen.
      Viime reisulla tosin jouduin käymään lam kaenissa parturissa, ja oli pettymys. Näytin että pois korvilta ja mistä edestä leikataan. Nappasi juuri sen mitä pyysin, ei päältä esim laisinkaan. Aikaa paloi paljon mutta mitään ei juuri tapahtunut. Kun taas tossa toisessa menee aikaa vartin verran, ja siinä jo hierottu niskojakin, joskin se hieronta ei montaa sekunttia kestä.
      Huumorilla piti vain ottaa viimekertainen kokemus.
      Ripsien pidennyksestä ei mulla ole mitään kokemusta sattuneesta syystä :)

      • tossa hehkutusketjussa (ihan lopussa) joku kehui kampaamoa bang niang ssa


    • Hiukset_ojennukseen

      Minulla on mukana kuva sellaisista hiuksista, jotka haluan. Olen saanut ihan mieluiset hiukset, kun olen näyttänyt kuvan. On toiminut Patongilla, Karonilla ja Khao Lakissa. Vaikka naisihminen olen, en ole turhan kranttu. Ainakaan, jos hintaa ajattelee

      • lakki12345

        no joo kiitosta vaan :) pakko melekeen käyrä reissus parturis kun ollaan 5 vkoa ja aikamoonen D- vitamiini ryöppy ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      151
      6827
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      63
      5963
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4559
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4519
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      162
      4310
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1690
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      402
      1596
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1399
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1377
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      41
      1161
    Aihe