Välttäkää kalaöljyä ja käyttäkää klorofylliini detoxia joka kelatoi sen pois. :-)
Elohopea salpaa testosteroiinia.
Nyymanne
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Täällä on näimmä jäänyt jollain vajakilla levy päälle. Kyllä me nyt kaikki uskotaan että se detoks kelatoi elohopean sun hanuristas kun sinne on särkyny kuumemittari kun äitis on sen sinne survonu poikittain.
Susta näkee selvästi että olet "hanuristi" kun olet toisten hanureista kiinnostunut. Vajakeistakin jatkuvasti jankutat. Eikös s mennyt niin että siitä puhe mistä puute.
Punttimiesten pitäis lopettaa kalaöljyn popsiminen sillä se on pahin elohopeanlähde ja laskee vapaan testosteroiinin tasoa. Elohopea toimii ilmeisesti SHBG tavoin kehossa. Punttiukot tietää mikä on SHBG, muttei kerrota noille dorkille steroideja popsiville kaljuille hanuristeille joilla nousee estrogeenit vaikka käyttävät kuinka paljon estrogeeni aromataasia jos nyt edes tajuavat edes sitä käyttää estrogeenin estämiseen. Estrogeeniähän muodostuu tietenkin testosteroiinistsa itsestänsä jos sitä tulee liikaa suhteessa estogeeni aromataasiin eli lähinnä kokemattomilla steroideilla doppaajilla.