ÄLKÄÄ MATKUSTAKO ULKOMAILLE !
PYSYKÄÄ KOTIMAASSA SUOMESSA !
TÄÄLLÄ EI SAIRASTU KUOLEVIIN TAUTEIHIN !
ÄLKÄÄ MATKUSTAKO ULKOMAILLE !KATSO !
TUOTTETAUTEJA
6
245
Vastaukset
- KOTONAVAAN
SAMAA MIELTÄ!
- Lyhyt_kysymys
Miksi huudatte?
- EIKYLLÄEO
SAA NIITÄ TAUTEJA TÄÄLLÄKIN, JOS HALUAA! MATKAILU AVARTAA! MIKSI HUUDAMME?
- PilleriPilleri
Mitä tautia aloittaja potee ja oireilee?
- kysyvävaan
Mimmoinen sellainen aloittajan mainitsema "kuoleva tauti" on ja mihin se tauti kuolee?
- PilleriäVelliin
Se on sellainen synnynnäinen sähkötyshäiriötauti korvien välissä ja kun aloittaja kuoli kirjoituksensa jälkeen, lopetti toimintansa tämä sähköimpulssitoimintakin, eli kuoli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658