Mieshieroja etsii hierottavavia?

Mieshieroja--

Olen juuri hierojaksi kouluttaunut 38v mies, joka kaipaa käytännön harjoitusta lisää.
Toki olen ennen koulutusta hieronut ja opiskellut itsenäisesti, mutta varsinaisesta asiakas tilanteista minulla ei ole kokemusta muuta kuin koulun ajoilta. Ideana on saada kokemuksia ja palautetta hieronnasta, tulevaisuutta silmällä pitäen. Esim. millainen olisi sopiva hieronta ympäristö ja kaikkenlaisia mahdollisia vinkkejä tulevaa toimipistettäni ja ammattiani ajatellen. haluan siis tehdä empiiristä tutkimusta.

Tarjoankin nyt Pohjois-Savon alueella muutamalle (5-10hierottavaa) nopeimmalle hierontaa ilmaiseksi. Tarkoitukseni on pistää oma yritys pystyyn mahdollisimman pian ja näille "koekaniineille lupaan 10 ilmaista hieronta kertaa toimipisteessäni yrityksen käynnistämisenkin jälkeen.

Kiinnostuneet voivat ottaa yhteyttä alkuun sähköpostilla: [email protected]

tai ilmaisee kiinnostuksensa tähän ketjuun, jonka jälkeen sovitaan jatkosta.

Tämä on ihan aito ja oikea haku, ei epätoivoinen yritys päästä lääppimään naisia :) Hyväksyn siis hierottavaksi myös miehet. Tarkotus olisikin löytää oli hierottavaksi, niin naisia kuin miehiäkin.

0

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Tykkäsin rakas

        Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
        Suhteet
        39
        2407
      2. Arvaa mitä mies

        Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
        Ikävä
        56
        1372
      3. Hyvää iltaa!

        Mikä on päivän viisaus?
        Ikävä
        84
        1313
      4. Mies mä oon ihan helppo

        Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
        Ikävä
        37
        1295
      5. Olet onnellinen sinkku

        Näin se on nähtävä.
        Ikävä
        63
        1201
      6. Mies olen aika erakko nykyään

        Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
        Tunteet
        39
        924
      7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

        Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
        Maailman menoa
        122
        808
      8. Haittaako jos

        kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
        Ikävä
        31
        751
      9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

        Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
        Yle
        23
        606
      10. Skenaario

        Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
        Sinkut
        58
        586
      Aihe