Kawasaki EN 450 LTD Custom kokemuksia?

minkälaisia vikoja on ilmennyt tässä kyseisessä mallissa (Kawasaki EN 450 LTD Custom)?
64559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

itsellä ei siis ole vielä ollut mahdollisuutta (lue:rahaa) hankkia tuota mainitsemaasi joka on lempparipyöräni. tunnen kuitenkin useita joilla tuo on ollut / on parhaillaan.
sanottava on, etten kertaakaan ole kuullut pahaa sanaa keneltäkään joka ltd:n on omistanut. enkä myöskään ole kuullut tyyppivioista, joita tuskin enää kovin paljoa ilmaantuu, kun tuoreinkin pyörä lienee yli kymppivuotias.

Äänestä

Mulla on ollut 454 ltd neljä kesää ja oon ollut pirun tyytyväinen.
Hyvä pikku customi,jossa hyvä ajoasento ja halvat vakuutukset.
Yksi päällä kulkee hyvin, mutta kaksi päällä täysin mopo.
Ainut merkkivika joka koskee myös muutamia muita kawoja on jakoketjun kiristäjä. Uuden kiristäjän hinta noin 120€ ja melkein kaikista vanhoista vaihdettu. En voi muuta kun kehua.
Jos olet kiinnostunut mulla olis -86 454 ltd. Edullisesti.

Äänestä
  • ostin pari vuotta sitten kawa 454 ldt vm 1986, saksasta tuotu customi, ajettu oli 29.000 km,nyt mittarissa 45.000. hyvin on toiminu, ei syö öljyä, bensaaki vain 4 - 6 t/1000 km. ainut puute on se kahdestan ajo, siihen ei paukut riitä. osta multa, saat edullisesti hyväkuntoisen kawan

    Äänestä

  • eka pyöräni kirjoitti:

    ostin pari vuotta sitten kawa 454 ldt vm 1986, saksasta tuotu customi, ajettu oli 29.000 km,nyt mittarissa 45.000. hyvin on toiminu, ei syö öljyä, bensaaki vain 4 - 6 t/1000 km. ainut puute on se kahdestan ajo, siihen ei paukut riitä. osta multa, saat edullisesti hyväkuntoisen kawan

    Olen ostamassa kyseistä pyörää,paljonko sinulla hinta ja missä päin pyörä on. Lähetä postia

    Äänestä

  • Mara kirjoitti:

    Olen ostamassa kyseistä pyörää,paljonko sinulla hinta ja missä päin pyörä on. Lähetä postia

    pyörä on haukiputaalla saat hintaan 1500 etkä varmasti kadu jos ostat tämän kavasakin syy myyntiin en voi ajaa koska sairastuin puhelin 0440765423

    Äänestä

Tampio oletko jäädyttänyt ainoan aivosolusi?
Vastasit YHDEKSÄN (9) vuotta vanhaan kyselyyn, luuletko todella että kirjoittaja on vielä kiinnostunut asiasta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinostunut kirjoitti:

minkälaisia vikoja on ilmennyt tässä kyseisessä mallissa (Kawasaki EN 450 LTD Custom)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu