Mikä mies on löydetty kurkku auki viillettynä Teuvon sahalta?
Haloo, Viitasaari!
No kuka, mitä ja milloin?
12
388
Vastaukset
- eväsleipä
työtapaturma sahalla, niitä sattuu.
- ahahaaa
Hakkarainen sai juoppohulluus kohtauksen ja teki kaverille temput
- fdgrwr
Olis parempi jos leikattais huhuilta siivet pois ja Teuvo tulisi selittään , mikä on asijan oikia laita. Mitä on oikeesti tapahtunut ?
- tarkkaanlukija
Lukekeepa nettiä niin tiiättä mitä on tapahtuna ja kelle. Teuvoo ei saa syytellä turhaan.
- mosku-metästä
Seiska aina repii näitä kohuotsikoita ja värittää niitä. Nythän se Seiskan otsikko oli "ruumiilta viilletty kurkku auki"...siinä mentiin jo metsään. Miksi ruumiilta kukaan kurkkua viiltää.... Sitten asiaan, keltään ei ollut kurkkua viilletty, viinamäen mies oli tehnyt tilinsä yläkerran miehen kanssa selväksi ja liittyi taivaalliseen kerhoon. Rauha miehen sielulle ja omaisille osanottoja.
- kukahäh
- kuka nyt oman kaulansa .....
- MitäKuuluupi
Mitenkäs tämä juttu nyt oikein jatkuikaan,kun on niin hiljaista ollut? Juorulehdetkään ei oo kirjoittaneet yhtään mittään ja Hakkarainen on painunu maanalle..vai mihin?
- eisavuailmantulta
Kyllä tämä mediapimento alkaa haista rasistiselle kaulan katkaisemiselle.
- Hilijoo
Kyllä oli hakkaraisesta juttuja jokapäivä lehdissä mutta nyt on ollut hiljaista!
- Sellisäkö
Joo,herra hakkarainen on kadonnut kuin pieru saharaan!
- Onkovangittu
Mutta Missä On Hakkarainen???
- MissäTeukka
Eikä vieläkään juttua Hakkaraisesta? Kylläpä Seiska antaa odottaa???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 781438
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101358- 741125
- 1091049
- 621027
- 67888
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n251857- 63835
- 31758
- 46696