Ilvestelijä Jämsän Seudussa

Pimeitä juttuja kyllä ollut, jos on sama kirjoittaja niin saisi lopettaa. Tämä viimeinen kirjoitus kyllä tuntuu erään vihersuvakki eukon kirjottelulta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos on virtsaa otsalohkossa niin eihän tuolta ilvestelijältä voi muuta odottaa

Äänestä

Sateenkaariperheen äityliäköhän tässä tarkoitetaan..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyläyhdistysaktiivi kirjoitti:

Pimeitä juttuja kyllä ollut, jos on sama kirjoittaja niin saisi lopettaa. Tämä viimeinen kirjoitus kyllä tuntuu erään vihersuvakki eukon kirjottelulta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu