Suksikaa hornan tuuttiin kaikki luojan hylykäämät haukkumasta ihimisiä Kokkolanseudun suosituimmalla alueella! Painukaa Mosalle sekoilemaan sieltä on harva hullu palannu tervehien kirjoihin ja tet ette ainakaan!!
Mitä perkheleen homojuttuja täälä on!
persekärpäset
960
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mikä on Mosa? Onko se Moilahden sairaala? Tarvis päästä psykiatriselle.
"Mosalle" minkälainen paikka se on. Onko etehlästä tullut sinne lesboilevia hoitajia.
Kaikkia Kokkolan tuhkamunia mosalla päähän!
Tahvolta sitä homojuttua on tullut viime aikoina niin solkenaan, että alkaa vaikuttaa, josko ääliö pian uskaltautuisi kaapista?
Homous ei ole ihmisen itsensä vika eikä se tartu. Siksi en pysty ymmärtämään tätä homo vihaa ja kammoa. Pelkäättekö että homot vie teidän naiset tai työpaikat.
Homoja on kaikilla elämän alueilla tuomarista juomariin heitä on ollut myös joka maassa aivan yhteiskunnan huipullakin Suomessa esimerkiksi sotamarsalkka Mannerheim.
Viihde alalla heitä tapaa useimmiten Suomalaisista huippu viihdyttäjistä noin kolmas osa on homoseksuaaleja. Myös politiikassa he ovat hyvinkin edustettuina. Vihreän liikkeen lähes jokainen mies poliitikko on homoseksuaali mutta se ei tosiaankaan ole ainoa puolue. Ehkä esillä olemisen tarve liittyy jollain lailla homoseksuaalisuuteen.
Kyllä tarttuu ainakin psykologisesti sillä kaappihomoseksuaaliset eli bi huumejengit houkuttelevat kokeilemaan kannabista millä viedään estot ja itsesuojeluvaisto sitten ihminen on aivopestävissä homo homma juttuihin psykologisesti puolustus kyvyttömänä.
Uskotko tuohon ihan tosissaan jos uskot niin suosittelen käyntiä lääkärissä.
Taidat olla se sama pösilö joka täällä on jo toista viikkoa jankuttanut tuota kannabis asiaa joka juttuun olet koittanut sitä sotkea. Taidat olla lievästi maaninen ja pakkomielteinen eikä ehkä aivan vähääkään. Suosittelen sinulle tosissaan käyntiä lääkärissä en millään pahalla vaan sinun itsesi ja kanssa ihmistesi takia sillä mielisairaudesta kärsii kaikki läheiset jopa enemmän kuin sinä itse jo siksi on hyvä hakeutua hoitoon vaikket itsestäsi välittäisikään niin välitä edes läheisistäsi. Ymmärrät kyllä jos et ole NARSISTI.
PS. vastauksestasi pystyy jokainen päättelemään oletko narsisti !?!!!!!!
Itse asiassa en ole ja toisaalta vuodatuksesi kertoo jotakin omasta psyykkeen laadustasi. Huumorin tajuttomuus on yleensä merkki vakavemmasta sairaudesta.
Miehien parissa viihtyvät miehet ovat usein bi-seksuaalisia.
Ei tarvi ottaa nokkiinsa niin se luonto meitä on ohjannut sosiaalismpaan suuntaan evoluution myötä.
Miesten välinen sosiaalisuus on aina osittain lievästi homoseksuaalista joten mitä isompi jengi sitä voimakkaampi homoseksuaalisen sitoutumisen tunne. Turha syyttää toisia omasta luonnostaan ja vihata heteroita erakoita.
Aiheesta on tehty darwinismin opistossa tutkimusta siitä miten evoluutio on homoseksuaalisuuden kautta muokannut miehiä sosiaalisempaan suuntaan ja laumakäyttäytymiseen jossa on monta urosta ja naarasta kuin ennen se on ollut yksi alfauros ja useita naaraita eli haaremi.