Täällä tarvittaisiin pikaisesti apua! Pelailen edelleen Sims ykköstä. Peli on toiminut moitteettomasti siihen asti kunnes jouduin,vaihtamaan läppärin uuteen joulukuussa. Uudessa läppärissä on Windows 8. Päivitin koneeseen Windows 10:n jonka jälkeen kone herjasi jatkuvasti, että on kirjauduttava sisään järjestelmänvalvojan oikeuksin, mutta niin olin jo tehnyt. Yritin myös "suorittaa pelin järjestelmänvalvojana" ja etsin apua vian etsinnästä ja "testasin peliä" tuloksetta. Poistin Windows 10 päivityksen ja peli alkoi taas toimimaan, mutta nyt pari kuukautta myöhemmin olen taas tilanteessa, enkä saa peliä millään käyntiin. Mikä neuvoksi? Onko teillä muilla samoja ongelmia Simsien kanssa?
Apua! Sims ei enää käynnisty :(
Mizquuu
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261