Hei!
Olen anzu.
Olen vampyyri ja haluan saada ystäviä siis jos olisi vampyyrejä jotka asuisivat lähellä rovniemeä. Olisin todella kiitollinen koska olen yksin eikä minulla ole ystäviä. minut saa kiinni täältä.
Vampyyri Ystävät
18
363
Vastaukset
- withoutyouevek
Pyyhin äskön pölyjä, ja laitoin veskipaprun kuivumaan huomiseksi.
- Anzu95
Kuka olet??
Hei Anzu!
olet siis oikea vampyyri? miten tulit sellaiseksi? puriko toinen vampyyri sinua vai synnyitkö sellaisena? voiko vampyyri elää ilman ihmisen verta? jos siis ei juo ihmisten verta?
Kiva kuulla että täällä jumalan selän takanakin asustaa noinkin mielenkiintoisia olentoja. Kuljetko vampyyrin vaatteissa vai sulaudutko ihmisjoukkoon? :)
- Anzu95
Sulaudun ihmisten joukkoon
Onko sinulla ketään muita tuttuja jotka eivät ole ihmisiä? Pidättekö kokouksia tms..? Vai etsitkö juuri ensimmäisiä vampyyri-ystäviä?
- lärvänlerva
Hei, minä taas tunnen olevani farao miten on käviskö seura??
Vai olisiko tohtori oikeasti parempaa seuraa??- Anzu95
Vai farao todella mielenkiintoista en ole koskaan ennen törmännyt kaltaisiisi.
- huippaa
tuleks sää känniin jos juot mun verta?olen alkkis eli aina plörössä
- Anzu95
en tule
- pöhköjäriittää
Kannattaa varoa toisten verta, niistä taudit tulee kuten esim. zika virus joka leviää verensiirrossa . . ym. taudit, kai olet tietoinen?
- Girl.of.darkness
Hei! Itsekin olen vampyyri ja kaipaisin seuraa.. olen piileskellyt liian kauan. Vihdoin voin olla täällä oma itseni! Asun rovaniemellä ja olisi hauska tutustua! Minkä väriset silmät sinulla on? Itselläni on kirkkaan punaiset :) vastaisitpa pian sillä en kestä enään piileskellä! Jos sinulla on kik tule sinne darkness_girl1100 odotan sua
- Anzu95
hei. silmäni ovat ainoastaan punaiset vain silloin kun olen todella pahasti suuttunut.
- joopajooooohohhoijaa
Ihminen on mielikuvituksellinen olento. Se on luonut monenlaista jännittävää tarinaa. Mielenkiintoinen aihe on varsinkin nämä monien tarinoiden mielikuvitusolennot, ihmis/eläin tai eläin/eläin hybridit, kuten minotauros, fauni, seireeni, lohikäärme, ihmissusi, kentauri, satyyri ja vampyyri. Pelkkää humpuukia. Uskoo ken tahtoo, fiksu ei usko.
- Usko_suosiolla
Ei todellakaan ole humppaa! Mitä teet täällä taikauskopalstalla, täällä uskotaan taikaan! Menisit jonnekin skeptikkojen palstalle, siellä voisitte hokea toisillenne: vampyyrejä ei ole, ihmissusia ei ole, noitia ei ole, Jumalaa ei ole, enkeleitä ei ole, Paholaista ei ole.
Mutta ei auta, ne kaikki nimittäin on olemassa ja yksi yö heräät siihen että sänkysi ympärillä seisoo vampyyrejä, ihmissusia ja mustia maageja, jotka surmaavat ruumiisi ja kiroavat sielusi Helvetin tuleen.
Silloin sinua ei voi pelastaa mikään muu kuin kristillinen usko, sillä Jumala on hengistä mahtavin ja Hänen edessään on myös kaikkien pimeyden voimien nöyrryttävä, jopa Perkeleen itsensä.
Lankea siis polvillesi, kadu syntejäsi ja rukoile!
- RandomHyyppäRollosta
En oo vampyyri mut normaali ihminen, joka uskoo vampyyreihin ja ihmissusiin. Asun siis Rovaniemellä ja mulla olis muutama kysymys;
Kuin vanha olet/Kuin vanhalta näytät?
Kumpaa sukupuolta olet?- Anzu95
Hei. Olen 1020v ja näytän 20v Olen nainen.
- Vappyhuisku
Jos olet aikuinen nii kannattaa käydä psykiatrisella....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial21615Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1051560- 141403
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2211048- 124871
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2826Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29807Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks43776- 9770