Hei, olen miettinyt uuden hamsterini nimeä mutta ei vain tule mieleen hyvää nimeä. Mieluiten a,e,i,s,v. Pojan ja tytön nimiä sillä en ole päättänyt/hankkinut kyseistä hamsteria. Mutta ehdotelkaa myös muita, paitsi ei mitään "kakka, pissa" yms. Koska mitään järkeä siinä ei ole koska en tule ottamaan sellaista nimeä. Kiitos kaikille jotka voivat auttaa :)
Nimeä etsitään hamsterille
Empsuitti
5
58
Vastaukset
- Hamsterikkk
Gangsteri olisi cool ja myös rimmaa.
- hamstre
Kinuski, Vinski, Vanilia, Vila, omien hamsujen nimet on Vilina ja Sprite niitäkin voi käyttää halutessaan:)
- 0100100
Heikki ja maikki
- Miitulainen
Tyttö
Edna
Edvina
Esina
Essi
Enna
Emmi
Emma
Elli
Eila
Essiviili
Erin
Eeri
Emy
Emmy
Emilia
Poika
Eetu
Eero
Esko
Erttu
Eki
Erkki
Eminem
Esoli
Eemil - hamsuni
Viola,Töyhtö,Iina,Amanda, Aleksi,Iivo,Veeti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810