Onko jollain kokemusta? Tietysti heitä varmaan on moneen junaan, mutta noin ylipäätään, osaavatko ottaa naisen huomioon vai onko itsekästä touhua?
Millaisia rakastajia arabimiehet on?
322423
30413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Arabimiehet on sympaattisia herrasmiehiä / rakastajana / ei kokemusta, mutta muuten ihan ok!
GOOGLE : RAMIN AZIMI.
Tummia hienostuneita
herrasmiehiä / ei kokemuksia
muusta.
Kuule, sen kulttuurin edustajia en kutsuisi rakastajiksi. Lapsesta saakka opetetaan, että naiset on samaa kauppatavaraa kuin karjakin. Tosi arabi miettii vain oman nautintonsa eikä naisen. Kyseiseen kulttuuriin kuuluu myös lähtökohtaisesti naisten värkkien silpominen, kun naisen ei kuulu saada nautintoa siitä seksistä.
Ihania rakastajia,olen tutustunut etelänmatkalla upeaan Jordaialaiseen herrasmieheen, joka on myöskin varakas ja hyvin merkittävän jordanialaisen päämiehen serkku.
jaa, raiskaavat sut ensin. sitten kivittävät hengiltä, koska allah sanoo, että se riettauksiin miehen houkutellut nainen pitää kivittää hengiltä. lyhyeksi jää siis romanssisi. viiden minsan pikapakkopano ja sitten tapetaan, kun houkuttelit väkisin sut ottamaan.
lisäksi niillä on pieni penis, kuten aasialaista geenipohjaa olevilla tyypillisesti on. sekä hyvin karvaisia, jo 15-vee täys karva-apina. ja rasvaisia.
eli tulee ei-tyydyttävä, likainen, pistelevä ja hengenlähtöön päättyvä sessio. oliko riittävän tiivistetty???
Tota noin...tuli vaan mieleen että minkä kokoisia kiviä ne heittelee? En ihan vielä viittis jättää kokeilematta arabialaistakaan...
Ja todellakin hän näytti sinulle tilikirjansa ja valehteli tyylikkäästi, näin se menee. Muuta ihmeessä Jordaniaan, älä suotta täällä kipuile. Jordania -onnen maa... Miksiköhän kaikki matut eivät suunnanneet suoraan Jordaniaan? Osaatko arvata?
Sellasia, että lähtee henki?
Millaisia ovat tänne paistalle näitä avauksia tekevät? Sairaita/erittäin sairaita/vai muuten vain kaheleita/vai onko se salaisuus/
huvia me olemma. monia vuosia harjotellumme olemme lampaiten kansa.
Noooo arabimiehet / liikemiehiä
ehkä . Ei kai suomalaisilla voi olla
oikeastaan paljonkaan kokemusta ja miksi pitäisi olla.
Noi on niin henkilökohtaisia
juttuja että ei niitä nyt yleensä
höpötellä .Olen samaa mieltä että aika erikoinen aloitus.
En minä ainakaan sillä perusteella valitsisi sitä kenen
kanssa hengailisin.että joku muka kertoo etc.... ihan älyvapaata.Ei nyt kyllä kiinnostaisi kenenkään seksi
puuhat. Voihan nää kotimaisetkin olla sänkypuuhissa
vaikka jonglöörejä tai trapetsitaiteilijoita tai fakiireja
hypnotisoijia / ketä sivullista
kiinnostaisi / ei ketään
Se oli mieshenkilön tekemä aloitus, eli tuttua hommoo myös arabeille.
Jos kakkoseen tykkäät niin mikä ettei ,siihen osastoon minä tykkään ja tummat pojat painaa mielelään kakkoseen.
Tuo vaatis jo selvityksen ?
Eli millaisen tyydytyksen muka
nainen saa ( kakkoseen ?).
Voiko joku ( nainenkin ) muka
saada jonkun. tyydytyksen kakkosesta . ( periaatteessa tää
aihekaan. ei sovi yleiselle palstalle, mutta kerran joku tuossa kehuu ko toimintaa,niin
pakko kysyä et eihän se voi olla
mahdollista et kukaan tykkää.
Ainakaan naispuolinen.
Seksilinjat taitaa olla eri .
Yök yök yök ---
Vaikee ottaa kantaa, jos ei ole naivaa tyyppiä.
oli tulinen rakastaja.
Hyi vittu mitä sakkia
Ihanaa! Kohta tulee itärajan yli kymmeniä tuhansia komeita miehiä. Sitten on mistä valita.
perästä kuuluu sanoi terroristi, kun dynamiitin 2 tyrkkäs
Ällähit on...
https://vid.me/hDTA
Kaikki muut kuin suomalaiset alkoholisoituneet paskamaha-ukot ovat huonoja rakastajia, ne ottaa liikaa huomioon naisen tunteet ja ovat liian helliä sekä pystyvät rakastelemaan ilman viina ja Viagraa.
Ja vetävät siihen kakkoseen,mitä paskamaha ukot eivät tee edes 2promillen kännissä ....ovat sen verran sivistyneita etteivät munaansa rupia paskaamaan.
Surkeita ja pienimunaisia. En suosittele, eivät ajattele muuta kun itseään. Ja erittäin kokemattomia..
Ovat aluksi mielistelijöitä, mutta myöhemmin mustasukkaisuuksissaan lyövät sitten lujaa, eli jos olet SM-ihmisiä, niin oikein oivaa seuraa.
meillä on vaaleita viikinkejä ,jotka ovat melko varmasti kaikella tavalla OK.
http://soerenkern.com/2011/08/22/european-‘no-go’-zones-for-non-muslims-proliferating/ kuva kertoo noista enemmän ku tuhat sanaa
Kyllä vuohille ja lampaille ainakin antavat kyytiä joten kysy niiltä.
Hyvä että aloittaja puhui monikossa arabimiehistä kun he "rakastavat" oikein porukalla. Ja omatoimisia ovat vieläpä eli antavat "rakkautta" halusi sitä tai ei.
Pitäis varmaan kysyä tuota aaseilta, lampailta tai kameleilta. Niitähän ne enimmäkseen nuoruusvuotensa nussii, kun naista ei saa, ennenkuin serkku myy 9 vuotiaan tyttärensä hyväksikäytettäväksi. Kun ne on tottuneet aasin mylvintään aktiensa aikana, pitää niitten tietysti hakata pikkutyttöä kepillä päähän, saadakseen samanlaisen kiimaisen äänen ja kunnon kyydit nussimisen aikana.
Niin että kunnon rakastajiahan ne ovat, ainakin jos kysytään joltain spr:n läskiperseeltä, joka panettaa itseään pakolaiskeskuksen vessassa ja ilmoittaa iltalehdissä, että ilmassa on tähtipölyä. Jos vielä sattuu tykkäämään miehestä, jonka selkä muistuttaa karvoitukseltaan enemmän simpanssia, kuin ihmistä, niin varmaan on hyvä rakastaja. Seksin laatu vielä paranee, mikäli abdullah saa ottaa ystävänsä aktiin mukaan. Osa kuvaa sitä ja osa tunkee sormiaan väkisin Liisan persereikään samalla, kun abdi panee mulkosilmät pullollaan ja hokee allahu akbaria.
Kokeile ihmeessä!