Third age

Onko Lotr Third Age ostamisen arvoinen roolipeli? Pitäis saada joku rpg Final Fantasy 12:sta odotellessa. Entä onko wild arms 3 hyvä?
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kingdom Hearts, Suikoden 2, FFX ja FFX-2, Full Metal alchemist. . Osa sulla voi noista ollakkin mutta tuskin kaikkia. Kantsii kokeilla! :P

Äänestä
  • Kingdom Heartsia olen pelannut, samoin ff x ja ff x-2. Saakos tuota suikoden kakkosta Suomesta? Entäs mikäs tuo Full metal alchemist on, en ole kuullutkaan?

    Äänestä

  • kannattaa!ite oon pelannu 14 tuntii ja oon vast puoles välis! sain sen jouluna!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peluri kirjoitti:

Onko Lotr Third Age ostamisen arvoinen roolipeli? Pitäis saada joku rpg Final Fantasy 12:sta odotellessa. Entä onko wild arms 3 hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu