Hei, mistä kannattaisi imeä levonoon T420s ajurit win 7 pro käyttis eng.. Google antaa niin monta vaihtoehtoa.
Levonon wlan ajurit
8
81
Vastaukset
- toteaja
Eikös lenovoissa ole se thinkvantage- ohjelmisto, joka automaattisesti etsii sopivat ajurit netistä. Muutenkin lenovon ajurit ladataan tietysti lenovon sivuilta tuki - kohdasta mallinumero syöttämällä.
- Aliisa30
Kiitos, Olen katsonut sieltäkin. On thinkvantage mut vaihtoehtoja on paljon. Hauskaa lauantaita sinulle
- Asentaa
Joo vaihtoehtoja on siksi koska T420 mallista on olemassa useita eri versioita (kuten muissakin malleissa ja valmistajilla) Sieltä on valittava ne vaihtoehdot jotka sinun koneellesi sopii ei siis kaikkia mitä haku tarjoaa. Tosian se saattaa ilmoitta ettei valittu ajuri ole sopiva kun yrittää asentaa väärää ajuria.
- toteaja
Eikö muka löydy, jos antaa tunnistaa koneen sarjanumeron, tai syöttää sen itse:
http://support.lenovo.com/fi/fi/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-t420?TabName=Downloads&linkTrack=Mast:SubNav:Support:Product Support:Product Support|Drivers and Software&beta=null - Aliisa30
Kiitos olen tuon tehnyt mut tuleee ilmoitus Wireless capability is turned off. Enkä löydä mistä saan päälle
- jootoota
siinä koneessa on myös fyysinen kytkin sitä varten.
- T420_ajuri
Kyllä minä olen noilta sivuilta (tosin suomenkielisinä) saanut ladattua tarvittavat ajurit omaan Lenovooni T420 malliversio 4236-W7.
Manuaalisesti saa ladatukse oikea ajurit jos/kun tunteen oman koneensa ja kenen valmistamia kompinentteja siihen on käytetty, on Inteliä AMD:tä ym. Kaikkea mitä sieltä tarjotaan ei kannata ladata ainoastaan ne mitä sinun mallinumerollesi on tarkoitettu eikä kaikkia niitäkään koska Windows7 löytää aika paljon ajureita muutenkin.
Mitä ajuria olet sieltä etsimässä? - Aliisa30
Kiitos jootoota. Ihanaa viikonloppua sinulle löysin vihdoinkin sen kytkimen. Se on oikealla puolella ja hyvin pelittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782