Jäi mietityttämään, kun kävin taannoin hierojalla pari kertaa ja hän sanoi molemmilla kerralla,että (jossain) tuossa kohtaa on vielä lukko. Siksi tunnen kipua, mutta se ei saa sitä lukkoa auki, koska se on jossain niin syvällä. Eikö ne kaikki lukot ole tuossa rangassa? Mitä ihmettä?
Lukko "syvällä"??
Hieruja
2
178
Vastaukset
- jumin
kävin taannoin työmaan sairas kassan piikkiin urheilu hierojalla niin rangan lukoista 1 jäi lukkoon 7 käsittelykerran jälkeen vasta kippipenkissä aukesi mutta jos lukko on lapojen välissä niin penkissäkään ei helposti aukee.
- avunsaanut
Ihan siinä selkärangassa ne ovat pinnalla. Toki voi olla niin jumissa, että tarvitaan kiropraktikko se avaamaan.
Hieronnalla saa kevyet lukot auki ja ihan itsekkin pilatesrullalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161