Helsingissä pelejä mallia reserviläiset tai muuten vähän vanhempi porukka (16 )?
Helsingissä pelejä?
1
194
Vastaukset
- Itneverhurtstotryeh
Ehkä vähän pienempi kaveri poppoo maks löytyis.
Jos oot vielä sitä mieltä että vois yrittää järkätä jonkun ns, yksityisen airsoft tilaisuuden/tilaisuudet, niin i'm all in.
Itse tiedän muutaman paikan jossa voisi yrittää pitää sellaiset tilaisuudet.
Mm, Pornaisissa olisi pari paikkaa joissa ei tarttis miettiä että tuleeko koiran kouluttajia yms, ja siel Helsingissäkin oli pari joita tiedän.
Ideana meikäläisellä oli muutenkin järkätä tuonne Pornaisiin yksityiset DayZ/ muokatut stalker airsoftaukset, riippuen kuinka paljon porukkaa olis tulossa mukaan.
Pistä viestiä s-postiini mikäli tämmöinen ehdotus houkuttelisi, tai miksei vaikka muutkin tyypit jotka olis kiinnostuneita tällaiseen: [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401978- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461250Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50962- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637