sisäiset

onko kellään kokemuksia brasilian sisäisistä lennoista? mitä maksaa, mistä varataan? myös muita kokemuksia kaivataan! myydäänkö porto de galinhasin pikkukylässä esim vaatteita niin että voin lähtee matkalaukku tyhjänä? paljonko tuhlasitte parin viikon matkan aikana?
2362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...mutta mitä oon kattellu, niin kalliilta vaikuttaa. Tosin välimatkathan on Brasiliassa tosi pitkiä, että ehkä ne siihen nähden ei oo kohtuuttoman hintasia... Tarjolla on lentopasseja, jollainen tulee halvimmaksi, mikäli aikoo matkustella vähänkään enemmän. Googlesta löytyy. Maanlaajuisia lentoyhtiöitä on mm. V.A.S.P, TAM ja Varig.

Millon oot lähössä? Mä lähen 21.3. samaan paikkaan.

Äänestä
  • kaks viikkoo lähtöön!!!! matkuumetta on!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lennot kirjoitti:

onko kellään kokemuksia brasilian sisäisistä lennoista? mitä maksaa, mistä varataan? myös muita kokemuksia kaivataan! myydäänkö porto de galinhasin pikkukylässä esim vaatteita niin että voin lähtee matkalaukku tyhjänä? paljonko tuhlasitte parin viikon matkan aikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu