buhs auttaa

buhs auttaa uhreja antaa valta kunan (jos antaisikin)suomi lahjoittaa sikana manii punaseen ristiin mua käy sää liks sitä paavoo on se niin nuori elämä oli sillä lyhyt niin saimme opetuksen että ei mikää 1v paikka toi aurinko ranta=)
1407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tänne. Kommenttisi sieltä ja syvältä jonne ei aurinko paista,vaan en kerro mistä. Voit hiljaa itseksesi miettiä mistä, jos kykenet niin vaativaan tehtävään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miina kirjoitti:

buhs auttaa uhreja antaa valta kunan (jos antaisikin)suomi lahjoittaa sikana manii punaseen ristiin mua käy sää liks sitä paavoo on se niin nuori elämä oli sillä lyhyt niin saimme opetuksen että ei mikää 1v paikka toi aurinko ranta=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu