Mikä on Sri Lankan hintataso verrattuna Thaimaahan tai Etelä-Thaimaahan Phuketiin?
En ole käynyt ja suunnittelen matkaa. Vinkkejä, kiitos!
Sri Lankan hintataso
oabbasis
1
625
Vastaukset
- srilankaopas
Hintatasoltaan Sri Lanka on lähellä Thaimaata. Hyvin hotellien hinnat yleensä edullisemmat kuin Thaimaassa. Katuruokaa on tarjolla vähemmän, joten sikäli ruokailusta voi tulla Sri Lankasta isompi lasku. Mutta hyvätkin ravintolat ovat erittäin kohtuuhintaisia. Suosittelen vahvasti!
Täällä lisää käytännön tietoa Sri Lankasta: http://kerranelamassa.fi/sri-lanka-matkailu/vinkit-ja-kokemukset/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083