Kiihkeän kaunis iltapäivä

mamultamunaa

Istuin koulun käytävällä. Viimeinen tuntini oli juuri alkamassa. Olin hyvin alakuloinen. Katselin käytävässä suutelevia pariskuntia ja mietin miksei minua halua kukaan.
Kello soi, tunti alkoi. Istuin paikalleni, kun matematiikan opettajamme käveli sisään ja alkoi opettaa. Luokka esitti kuuntelevansa, mutta todellisuudessa kaikki olivat keskittyneet johonkin muuhun. Nojasin päätäni käsieni varaan. Kaksi pulpettia minusta vasemmalle istui Ali. Poika jonka vanhemmat olivat Pakistanista. Hän hymyili minulle tuota onnellista, hieman ärsyttävää hymyään. Käännyin poispäin ja siirsin huomioni vieressä istuvaan ystävääni Rosaan.
Kuiskailimme Rosan kanssa niitä normaaleita 15 kesäisten tyttöjen asioita. Yhtäkkiä Rosa sanoi käyvänsä vessassa. Hän keikkui ovesta ulos heilutellen vaaleita kiharia hiuksiaan.
Rosa oli perus poikamagneetti. Hänen ruskeat silmänsä kutsuivat jokaista kiinnittämään katseensa niihin ja hänen upeaan kroppaansa. Silmistä alaspäin olivat pulleat huulet, siro kaula, täyteläiset C-kupin rinnat ja pitkät sääret.
Ajatukseni keskeytti pieni ruttuinen paperimytty joka iskeytyi päähäni. Avasin mytyn yrittäessäni katsella kuka sen oli heittänyt, mutta kaikki olivat normaalisti. Lapussa luki : ” Tule koulun jälkeen kirjaston eteen”. Tekstin viereen oli piirretty sydän. Sydämeni pamppaili. Tarkoittiko tämä että joku oli kiinnostunut minusta? Voisiko se olla Miika, tuo upea lihaksikas lentopallojoukkueen kapteeni, tai Jere jonka suklaasilmillä saisi tytön kun tytön. Aloin laskea minuutteja tunnin päättymiseen.
Kun kello viimein soi tunnin päättymiseksi, juoksin nopeasti kotiin. Vaihdoin vaatteet hieman seksikkäämpiin. Puin pinkin topin, joka korosti rintojani, ja tummansiniset farkut. Kävin vielä kohentamassa meikkiä vessassa ja lähdin kirjastolle.
Kun lopulta olin kirjastolla, siellä ei ollut ketään. Olin pettynyt, kunnes kuulin takaani askelia. Yllätyin. Siellä ei ollut Miika tai Jere. Siellä oli Ali.
Ali katsoi minua ja hymyili hellästi. Tunsin oudon tunteen vatsassani. Ali käveli minua kohti ja kysyi: ”Olisitko arvannu että mä olen täällä?” Katsoin häntä ja sanoin : ”En, mitä sä musta haluat?” Ali naurahti ja sanoi: ”Tää saattaa kuulostaa oudolta, mutta mä….” ”Mitä?”, Keskeytin törkeästi. ”Mä rakastan sua”, Ali totesi.
Sisälläni muljahti lämmin aalto, joka laittoi vatsani perhoset lentämään. En ollut ajatellut Alin olevan kiinnostunut minusta. Luulin että hän halusi ystävystyä mutta hän rakasti minua.
Ennen kuin huomasinkaan, vuodatin ilon kyyneleitä. Ali oli oikeasti tosi söpö, mutta koulumme rasistiset pellet olivat saaneet kaikki vihaamaan häntä. Otin muutaman juoksuaskeleen ja ryntäsin halaamaan Alia. Ali rutisti minua lujaa. Yhtäkkiä hän työnsi minut kevyesti kauemmas ja kysyi: ” Haluaisitko tulla käymään meillä?” Nyökkäsin kevyesti, ja niin me menimme.
Alin perhe asui kirjaston läheisessä kerrostalossa. Asunnossa tuoksui hyvältä. Ali tarttui käteeni ja kävelytti minut huoneeseensa. Seinillä oli Nightwishin julisteita ja lattiaa koristi itämainen matto. Istuin Alin sängylle ja hän istui viereeni. Istuimme hiljaa ja Ali silitteli hiuksiani. ”Oletko koskaan suudellut ketään?”, hän kysyi. Vastasin punastuen etten ollut. ”Sitten tämä on sinun ensisuudelmasi.” , Ali sanoi ja suuteli minua hellästi. Vastasin suudelmaan onnellisena. Jatkoimme suutelemista. Aloin kiihottumaan ja hengitykseni tiheni. Ali ilmeisesti huomasi sen ja laittoi kätensä reidelleni. Laskin käteni hänen niskansa taakse ja vedin häntä lähemmäs. Hän tuoksui hyvälle.
Vedin itseni Alin syliin ja tunsin jotain kovaa takapuoltani vasten. Hieraisin itseäni uudelleen tuohon samaan kohtaan ja tunsin kuinka kova kohta laajeni. Lopetin suutelemisen. Ali katsoi minua raukeana ja onnellisena. Tartuin hänen käteensä ja vein sen rinnoilleni. ”Oletko koskaan tehnyt sitä?”, kysyin Alilta. Nyt oli Alin vuoro alkaa punertaa. Hän nyökkäsi ja sanoi ” Olen, mutta onko tää sun eka kerta?”. En vastannut vaan vetäisin toppini pään yli pois. Päälläni oli vaaleanpunaiset rintsikat joita koristi pitsi. Nousin seisomaan ja vetäisin Alinkin ylös. Aloin vetää Alin housuja alemmas, ja säikähdin hieman kun näin mitä siellä odotti. Mustien boxereiden läpi pullotti iso kalu....

Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/romanttinen-erotiikka/kiihkean-kaunis-iltapaiva/

5

1633

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mirkkuliiiii

      Kostu paikat

      • kyselyikäne

        Onkos mirkkuliiiilla pimppi märkänä?


    • alkopapapa

      Alkopa taas panettaan

    • käsilover

      Kiihottava tarina tääkin, joutuu kohta käsitöihin

      • kässänope

        Tuliko jo valmista


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      88
      2924
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      81
      2399
    3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      75
      2228
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      26
      2197
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      7
      1716
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      12
      1475
    7. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      83
      1267
    8. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1140
    9. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1097
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      119
      1054
    Aihe