Istuin koulun käytävällä. Viimeinen tuntini oli juuri alkamassa. Olin hyvin alakuloinen. Katselin käytävässä suutelevia pariskuntia ja mietin miksei minua halua kukaan.
Kello soi, tunti alkoi. Istuin paikalleni, kun matematiikan opettajamme käveli sisään ja alkoi opettaa. Luokka esitti kuuntelevansa, mutta todellisuudessa kaikki olivat keskittyneet johonkin muuhun. Nojasin päätäni käsieni varaan. Kaksi pulpettia minusta vasemmalle istui Ali. Poika jonka vanhemmat olivat Pakistanista. Hän hymyili minulle tuota onnellista, hieman ärsyttävää hymyään. Käännyin poispäin ja siirsin huomioni vieressä istuvaan ystävääni Rosaan.
Kuiskailimme Rosan kanssa niitä normaaleita 15 kesäisten tyttöjen asioita. Yhtäkkiä Rosa sanoi käyvänsä vessassa. Hän keikkui ovesta ulos heilutellen vaaleita kiharia hiuksiaan.
Rosa oli perus poikamagneetti. Hänen ruskeat silmänsä kutsuivat jokaista kiinnittämään katseensa niihin ja hänen upeaan kroppaansa. Silmistä alaspäin olivat pulleat huulet, siro kaula, täyteläiset C-kupin rinnat ja pitkät sääret.
Ajatukseni keskeytti pieni ruttuinen paperimytty joka iskeytyi päähäni. Avasin mytyn yrittäessäni katsella kuka sen oli heittänyt, mutta kaikki olivat normaalisti. Lapussa luki : ” Tule koulun jälkeen kirjaston eteen”. Tekstin viereen oli piirretty sydän. Sydämeni pamppaili. Tarkoittiko tämä että joku oli kiinnostunut minusta? Voisiko se olla Miika, tuo upea lihaksikas lentopallojoukkueen kapteeni, tai Jere jonka suklaasilmillä saisi tytön kun tytön. Aloin laskea minuutteja tunnin päättymiseen.
Kun kello viimein soi tunnin päättymiseksi, juoksin nopeasti kotiin. Vaihdoin vaatteet hieman seksikkäämpiin. Puin pinkin topin, joka korosti rintojani, ja tummansiniset farkut. Kävin vielä kohentamassa meikkiä vessassa ja lähdin kirjastolle.
Kun lopulta olin kirjastolla, siellä ei ollut ketään. Olin pettynyt, kunnes kuulin takaani askelia. Yllätyin. Siellä ei ollut Miika tai Jere. Siellä oli Ali.
Ali katsoi minua ja hymyili hellästi. Tunsin oudon tunteen vatsassani. Ali käveli minua kohti ja kysyi: ”Olisitko arvannu että mä olen täällä?” Katsoin häntä ja sanoin : ”En, mitä sä musta haluat?” Ali naurahti ja sanoi: ”Tää saattaa kuulostaa oudolta, mutta mä….” ”Mitä?”, Keskeytin törkeästi. ”Mä rakastan sua”, Ali totesi.
Sisälläni muljahti lämmin aalto, joka laittoi vatsani perhoset lentämään. En ollut ajatellut Alin olevan kiinnostunut minusta. Luulin että hän halusi ystävystyä mutta hän rakasti minua.
Ennen kuin huomasinkaan, vuodatin ilon kyyneleitä. Ali oli oikeasti tosi söpö, mutta koulumme rasistiset pellet olivat saaneet kaikki vihaamaan häntä. Otin muutaman juoksuaskeleen ja ryntäsin halaamaan Alia. Ali rutisti minua lujaa. Yhtäkkiä hän työnsi minut kevyesti kauemmas ja kysyi: ” Haluaisitko tulla käymään meillä?” Nyökkäsin kevyesti, ja niin me menimme.
Alin perhe asui kirjaston läheisessä kerrostalossa. Asunnossa tuoksui hyvältä. Ali tarttui käteeni ja kävelytti minut huoneeseensa. Seinillä oli Nightwishin julisteita ja lattiaa koristi itämainen matto. Istuin Alin sängylle ja hän istui viereeni. Istuimme hiljaa ja Ali silitteli hiuksiani. ”Oletko koskaan suudellut ketään?”, hän kysyi. Vastasin punastuen etten ollut. ”Sitten tämä on sinun ensisuudelmasi.” , Ali sanoi ja suuteli minua hellästi. Vastasin suudelmaan onnellisena. Jatkoimme suutelemista. Aloin kiihottumaan ja hengitykseni tiheni. Ali ilmeisesti huomasi sen ja laittoi kätensä reidelleni. Laskin käteni hänen niskansa taakse ja vedin häntä lähemmäs. Hän tuoksui hyvälle.
Vedin itseni Alin syliin ja tunsin jotain kovaa takapuoltani vasten. Hieraisin itseäni uudelleen tuohon samaan kohtaan ja tunsin kuinka kova kohta laajeni. Lopetin suutelemisen. Ali katsoi minua raukeana ja onnellisena. Tartuin hänen käteensä ja vein sen rinnoilleni. ”Oletko koskaan tehnyt sitä?”, kysyin Alilta. Nyt oli Alin vuoro alkaa punertaa. Hän nyökkäsi ja sanoi ” Olen, mutta onko tää sun eka kerta?”. En vastannut vaan vetäisin toppini pään yli pois. Päälläni oli vaaleanpunaiset rintsikat joita koristi pitsi. Nousin seisomaan ja vetäisin Alinkin ylös. Aloin vetää Alin housuja alemmas, ja säikähdin hieman kun näin mitä siellä odotti. Mustien boxereiden läpi pullotti iso kalu....
Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/romanttinen-erotiikka/kiihkean-kaunis-iltapaiva/
Kiihkeän kaunis iltapäivä
mamultamunaa
5
1707
Vastaukset
- mirkkuliiiii
Kostu paikat
- kyselyikäne
Onkos mirkkuliiiilla pimppi märkänä?
- alkopapapa
Alkopa taas panettaan
- käsilover
Kiihottava tarina tääkin, joutuu kohta käsitöihin
- kässänope
Tuliko jo valmista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1788531KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4567745Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763910Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521643794Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1223105Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään742993Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442091- 1262086
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231913Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211911