Hei. Varasin kyseisestä hotelista huoneen ja haluaisin kuulla kokemuksia ko. Hotellista. Aamupala,siisteys,sijainti. Kiitos
Centre point sukhumvit thong lo hotel
1
175
Vastaukset
- penver
Olimme hotellissa marraskuussa 2016. Huone oli yhden makuuhuoneen sviitti, johon kuului keittonurkkaus astioineen, keittolevyt, jääkaappi, tiskiallas. olohuoneessa ruokapöytä, sohva, pöytä, työpöytä ja tv. Makuuhuoneessa hyvä sänky ja tilavat vaatekaapit. Kylpyhuone oli tilava ja puhdas. Parasta kuitenkin oli parveke jolla oli mukava istuskella lämpimässä illassa ja nauttia Bangkokin silhuetista. Aamupala oli ihan hyvä, mutta ei erityisen runsas. Palvelu asiallista. Hotelli oli pienen kadun varressa, mutta tuk tuk kyydin sai aina tarvittaessa pääkadun varteen olipa sitten yksi tai kymmenen muuta kyytiläistä. Kyyti oli ilmainen. Hotellissa ei ole alkoholitarjoilua, mutta lähistöllä baareja pilvin pimein.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1114389
- 803564
Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223441Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843425Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273316- 903034
- 762984
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim672875"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452820Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852599