Hääyön huumaa

seksisulhanen

oi luoja kuinka oletkaan kaunis. Pureva pakkanen saa poskesi hehkumaan ja valkea pukusi korostaa kermanvaaleaa ihoasi. Hiuksissiisi on sidottu valkeita ruusuja ja pääsi päällä lepää isoäitisi tiara, jossa kimmeltävät hopeiset, jalokivillä koristellut lumihiutaleet. En voi vieläkään uskoa, että sain sinut omakseni juuri hetki sitten. Katseeni harhailee vasemman kätesi nimettömään, jossa kimaltelee uuden uutukainen timanttisormus. Alttarilla sydämeni oli pamppaillut jossain aataminomenan tienoilla, kun olit astellut luokseni isäsi käsipuolessa. Olit henkeä salpaava näky. Uskomaton! Ja nyt olet minun ja vain minun.
Katselen sinua nyt vaivihkaa kun isoisäsi pyörittelee sinua vanhan valssin tahdissa, pitkin salin lattiaa. Olit täysin oikeassa. Keski talven kirkas päivä oli täydellinen aika ja tämä vanha kartano täydellinen paikka häillemme. Kuinka olisinkaan voinut kieltää sinulta tätä kaikkea. Mutta nyt kun ilta alkoi hiljalleen hämärtyä, niin ajatukseni harhailivat yhä useammin kartanon yläkertaan, josta olimme varanneet paikan suurimmin huoneen hääyötämme varten. Olin antanut kaasollesi Helmille vapaat kädet huoneen koristelua varten. Aion antaa kaikkeni, että yöstä tulisi täydellinen meille molemmille. Mutta nauti nyt vielä juhlasta, onnesta ja kehuista, sekä onnitteluista, joita lähimmäisiltäsi saat. Minä jaksan odottaa vielä tovin, jotta saisin sinut omakseni.
Kello kymmenen tienoilla Helmi astelee luokseni: ”Jasper, me aletaan Leksan kanssa pistää tätä juhlaa nippuun. Vie sinä Leena yläkertaan. Eiköhän teidän ole aika aloittaa yksityiset juhlanne”.
Hymyilen Helmille kiitollisena. Astelen luoksesi hymyillen. Juttelet joidenkin sukulaistesi kanssa, joita en itseasiassa ole edes nähnyt aiemmin. Kierrän käteni vyötäröllesi takaapäin, suukotan lempeästi herkkää kohtaa niskassasi ja kuiskaan korvaasi; ”Rakas, meidän on aika lähteä”.
Hymyilet minulle vienon lempeästi, hyvästelet sukulaisesi ja lähdet seuraamaan minua portaita ylös. Nojaat käsivarteeni meidän kävellessämme portaita. Näytät onnelliselta, mutta hiukan väsyneeltä. Toivon vain, ettet ole liian väsynyt. Minulla on vielä paljon suunnitelmia tälle illalle. Aion piinata sinua, hemmotella sinua ja saada sinut huutamaan nimeäni ennen yhteistä täyttymystämme.
Huoneeseemme päästyämme kiitin Jumalaa, sekä Helmiä. Tyttö oli ilmeisesti viimeistellyt huoneen, juuri ennen kuin oli tullut luokseni alakertaan. Siellä täällä useissa kynttilänjaloissa paloi kymmeniä pitkävartisia, valkeita kynttilöitä. Huoneen perällä paloi vanha takka luoden lämpöä koko huoneeseen. Takan edessä oli valkeakarvainen talja, vanhalla puulattialla ja sen vieressä kaksi pitkäjalkaista lasia, shamppanjaa ja lautasellinen hedelmiä. Sänky oli valtava. Siinä oli jopa ihaka oikea katos. Katos oli tehty harsomaisista valkeista kankaista, jotka olisivat varmasti hulmunneet lempeästi tuulessa. Suurten ikkunoiden verhot oli vedetty pois edestä, jotta suuri täysikuu pääsi paistamaan sisään huoneeseen. Kaikki oli täydellistä. Sängyn päälle oli tyynyjen sekaan ripoteltu valkeita ja vaaleanpunaisia kukkien terälehtiä ja niiden keskellä oli kirje.
Sinun ihastellessasi huonetta minä otan kirjeen sängyltä ja luen sen.

Jasper,
Melkein kaikki on jo valmiina hääyötänne varten. Jotain joudut kuitenkin tekemään myös itse. Passita ensimmäiseksi Leena rentouttavaan kylpyyn, joka on jo valmiina. Ei kestä kiittää. Sitten toimit ohjeitteni mukaan ja loput saat sitten inspiroida itseksesi.

Luin listan nopeasti läpi. Se näytti oikein hyvältä ja sopi täydellisesti suunnitelmiini. Kirjeen lopussa oli siro allekirjoitus: Helmi. Milläköhän saisin koskaan hyviteltyä sille naiselle kaiken tämän.
Sujautan kirjeen nopeasti taskuuni ja astelen luoksesi. Alan avaamaan hiljalleen pukusi hakasia. Käännähdät pois ulottuviltani nopeasti punastellen. Hymyilet kiusaantuneena ja sanot, etten saisi vielä nähdä pukusi alle. Hymyilen, ilmeisesti sinäkin olit suunnitellut jotain tulevan hääyömme varalle.
”Mene rakas kylpyyn. Se on valmiina. Kaasosi on pistänyt täällä enemmän kuin tuulemaan. Tule sitten takaisin tänne, mutta älä pidä mitään kiirettä”.
Hymyilet jo vähän iloisemmin ja lähdet astelemaan kylpyhuoneeseen. Sillä välin, kun olet kylvyssä alan itse pistämään hösseliksi. Riisuudun omasta juhla-asustani, se onkin alkanut itseasiassa ahdistamaan jo. Kohennan takkatulta, kaadan shamppanjan laseihin ja kietoudun itse satiiniseen aamutakkiin. Tästä tulisi täydellinen yö....

Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/romanttinen-erotiikka/haayo/

3

1126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minttuliiina

      Ihanan romanttinen

    • käsilover

      Kiihottava tarina tääkin, joutuu kohta käsitöihin

    • lastilasse

      Tälle lensi lastit

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      152
      4625
    2. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      198
      3979
    3. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      34
      2709
    4. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      10
      2482
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      37
      2238
    6. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      14
      1825
    7. Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?

      Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      121
      1647
    8. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      49
      1474
    9. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      34
      1365
    10. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      24
      1331
    Aihe