Päätin lopettaa lääkitykseni.

Päätin lopettaa Viagran nauttimisen tarpeettomana. Koska ainoa seuraus siitä oli, että silmät alkoivat seisomaan päässä ja päänsärky naisilta siirtyi minulle.
Nyt enää mietin, onko se mikään poikamiehen vip lääke ja miksi sitä piti ottaa? Eihän täällä peräkamarissa ole kuin tietokone ja sänky.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullakin vaa niska kipee mokomasta :(

Äänestä
  • Kannattaa siis varoa, ettei mene nurinniskoin, niskat nurin, arvaamaton lääke.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikkeensitäsortuu kirjoitti:

Päätin lopettaa Viagran nauttimisen tarpeettomana. Koska ainoa seuraus siitä oli, että silmät alkoivat seisomaan päässä ja päänsärky naisilta siirtyi minulle.
Nyt enää mietin, onko se mikään poikamiehen vip lääke ja miksi sitä piti ottaa? Eihän täällä peräkamarissa ole kuin tietokone ja sänky.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu