Sviitti tai Junior sviitti kokemuksia?
Pirita Top Spa
5
277
Vastaukset
- vironkiertäjä
en ainakaan itse menisi Piritan Top Spahan kun saa halvemmalla parempaakin.
- käynusein
Pirita Top Spa on hinta-laatu suhteen ehdottomasti Tallinnan, ellei koko viron paras kylpylä! Ainoa harmi on ruuhkat joka paikassa, mutta nimenomaan se kertoo vankkumattomasta kansansuosiosta.
Eipä voi kuin suositella Piritan saunoja, uima-allasta, receptionin toimintaa, uusittuja aulakahviloita, kauppaa ja hotellihuoneita parvekkeineen.
- Sauna.Majuri-
Aivan perseestä!
Vihon viimeinen kerta.......... - KL63
Respassa kaikki sekaisin, hotellikortti väärin kirjoitettu, ovikortti ei toiminut, kannattaa olla tarkkana. Sähköt poikki, myymälänhoitaja kesken päivän lähti kotiin, kauppa kiinni? muuten reissu meni hyvin huone,,hoidot, sauna, ruokailu ihan ok.
- MatkaMaija
Sviitti tai Junior sviitti on täysin LÄÄVÄÄ!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724980Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621575- 121559
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211431Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91213Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit451005Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 171875
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747