Luottokorttitiedot varastettiin - Hotels.com

264562

Varokaa kyseistä sivustoa, itselle tuli tänään ilmoitus että kortti suljettu koska joku oli epäilyttävästi käyttänyt 200e. Rahoja tuskin saa takaisin... Ja mihkään muuhun en ole luottokorttia käyttänyt kuin kyseisessä sivustossa. Jos olette käyttäneet sivustoa, niin sulkekaa heti kortti ja tilatkaa uusi.

2

200

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Harmittaakovasti

      Hei, minulle kävi samoin. Harmittaa, mutta onneksi on luottokortti, niin ei joudu kuluja itse maksamaan. En kyllä tämän jälkeen uskalla mihinkään, missä kysytään luottokortin numeroa sitä enää laitttaa. Olen tietysti lukenut tälläisistä, mutta ikinä kun ei usko, että se omalle kohdalle sattuisi. No oppia ikä kaikki.

      • 264562

        Miksi et joutuisi kuluja maksamaan? Jos varkaan ostot onnistuu, ne tulee sinun laskuusi. Näin ainakin minulle sanottiin pankista. Itsellä Visa Gold kortti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      225
      1918
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      259
      1115
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      975
    4. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      675
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      37
      646
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      221
      640
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      197
      575
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      50
      408
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      408
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      402
    Aihe