Yöllä oli satanut vettä useamman tunnin ajan. Olin taas kerran tyytyväinen päiväohjelmaani joka salli useammankin tunnin päiväunet mikäli sattui nukuttamaan joten mieli oli ollut virkeä viimeyönä.
Syystä – jota en tiedä – nautin lukemisesta yöllä.
Nautin lukemisesta yöllä vielä enemmän kun se tapahtuu pärekattoisessa aitassa.
Nautin lukemisesta yöllä vielä valtavan paljon enemmän kun se tapahtuu pärekattoisessa aitassa ja samalla sataa vettä. Viime yönä satoi monta tuntia.
Sain luettua loppuun aiemmin aloittamani dekkarin ja niin rosvot ja ryövärit saivat tuomionsa – jonkunlaisen ainakin. Yksi pääsi jo aiemmin aika vähällä kun sattui pidätystilanteessa poliisin ampuman luodin eteen eikä sen vuoksi joutunut edes oikeuteen. Muitten saamat vankeustuomiot kahdesta yhdeksään vuoteen tuntuivat kuitenkin joittenkin syytettyjen osalta lieviltä, ajatellen uhrien ikää ja kärsimyksiä joita he olivat joutuneet kokemaan.
Valitettavasti maailma on liian paljon lukemani dekkarin kaltainen – tuoltakin osin. Vaan nyt elelin aivan toisenlaisessa tilanteessa ja maailmassa.
Katselin varaamiani kirjoja mitä seuraavaksi alkaisi lukea. Tuskin aloitan mitään sillä aamulla, paremminkin aamupäivällä tämä lekottelu loppuu lähes viikoksi.
Hitsi, niin loppuu myös yksityisyys. Se taas merkitsee tiettyjä asioita joista on luovuttava.
Olen ollut vähän huolimaton viikko-ohjelmani suhteen. Tämähän on noin viikon ajaksi viimeinen yö kun olen yksin – tai yksin ilman ihmisseuraa.
Olimme elelleet niemessä olevan lahden pohjukassa kahdestaan Risen kanssa jo kaksi ja puoli viikkoa. Meille oli muodostunut tietty päivä- ja yörytmi joka tuntui sopivan molemmille.
Nyt aioin osaltani rikkoa sen.
Puin aamutakin ylleni ja lähdin pihalle. Toivoin ”turvamieheni” olevan lähistöllä – niin kuin olikin.
Rise katseli enemmänkin uteliaana minua miksi siihen aikaan yöllä olin pihalla.
Kyykistyin ja samalla Rise juoksi luokseni ja lipaisi kielellään poskeani.
–Olitko sinäkin hereillä. Aioitko tulla yöjalkaan aittaani, aamulla emme enää olekaan kahdestaan, juttelin koiralleni joka heilutteli tyytyväisenä häntäänsä.
Pörrötin Risen turkkia ja lähdimme yhdessä kohti pientä aittaa jossa olimme kokeneet monet nautinnolliset hetkemme, taas tänä kesänäkin.
Pian olimme sängyssäni osittain peiton alla. Sormeni hapuilivat pehmeitten karvojen seassa ja tietenkin löysi etsimänsä. Ohut, melko kova tappi, jossa tuntui pieni muhkura oli karvatupen sisällä Aloin liikutella kättäni hitaasti edestakaisin. Risen selkä köyristyi ja takamus alkoi tehdä parin kolmen sarjoissa edestakaista liikettä. Ohut tappi alkoi tukevoitua käteni sisällä ja karvatupesta vilahteli punainen kullinpää. Vatsalleni tuntui tipahtelevan lämpimiä pisaroita. Kyljellään maaten käänsin jalkani sängynreunan yli lattialle....
Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.koeajo.com/elainseksi/kaksi-naista-ja-koira/
Kaksi naista ja koira
13
8296
Vastaukset
Pidin kovasti. Todella herkullisia yksityiskohtia. Toivottavasti saan lukea lisää ja kokea kanssa.
- hittolaine
Hitto miten irstasta ja kiihottavaa touhua!
- kivaa_luettavaa
Tuolla mielikuvituksella syntyy kivaa tekstiä, mutta kokemuksen puutteen huomaa ”levitän jalkani ja sen kulli oli jo paisunut sisälläni”.
Kokeile kerran Riseä niin tarinasi saa uutta syvyyttä. - ihmepeliäsaatana
Menkää pervot hoitoon
- nallikaripekka
Huomas tätä katsoessa että krapulassa on lastit aika herkässä, sen verran nopsaan palo nalli
- ihmemjäs
Joskus sitä vähän ihmettelee että millasia fantasioita sitä porukalta löytyy. Ja sit joskus ei tarvi ihmetellä
- kuulih
Kuulostaa ihanalta!
- aristond
Tän lueskeli aikalailla mielellään ja seurauksetkin oli mukavat, mojova stondishan siitä jäi ...
- listäl
Lisää tälläsiä koiratarinoita
- sanonpahavaa
Uittu te ootte pimeitä
- tsadenaine
Hyvää viihdettä tälläselle sadepäivälle :)
- hornyyyyy
Loistavaa tarinointia... Kieltämättä rupes itseäkin kiinnostamaan kokeilu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1257543Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?937224Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit287149Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta
Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t656296Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t66120Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik1075655Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?465448Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa675287Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus445168Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset304943