Hinnat rytisee vahdilla!

Nyt voisanoa että kesämökkien ja lomahuoneistojen hinnat ovat vapaassa pudotuksessa!
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvin perusteltu!!

Äänestä
  • Oli ja linkit halpoihin mökkeihin erityisesti ilahdutti.

    Äänestä

Siinä puhutaan kokemuksen syvällä rinta-äänellä. Kokemus kylläkin perustuu, johonkin Helsingin matu slummin vuokrayksiöön. Muttai kai siellä yksinäisyys kalvaa kiva tulla joskus suomi24 avautumaan.

Äänestä

Kunhan taas uhoat. Näihin kyllästyy.

Äänestä

Missä niitä halpoja taloja on tarjolla? Voisin harkita sellaisen ostoa muutaman hehtaarin tontilla!
En kylläkään pohjoisesta enkä itärajalta.

Äänestä

Taas helsingin matu aukoo päätään. Pysy siellä betonikuutiossasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jckckc kirjoitti:

Nyt voisanoa että kesämökkien ja lomahuoneistojen hinnat ovat vapaassa pudotuksessa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu