toca race driver 2

imuroin kyseisen pelin bi-torrentista ja en saa sitä toimimaan eli tietääkö kukaan miten ton pelin saa toimimaan
5508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • mistä sen näkee mikä versio se on.

    Äänestä

miten dvd asema lamaannutetaan.

Äänestä
  • piuhat irti sen persuuksista, se auttaa ainakin

    en oo ihan varma riittääkö jos disabloi biosista

    Äänestä

nyt kun olen irroittanut dvd aseman johdon niin kun laitan koodin niin se tilttaa. mikä avuksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten!!!!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

imuroin kyseisen pelin bi-torrentista ja en saa sitä toimimaan eli tietääkö kukaan miten ton pelin saa toimimaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu