Pelkkä vitsi vain joku autoliike? Olen paljon kuullut että olisi hyviä autoja tarjolla
Onko Finmarit oy
keikkaa
34934
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Jep. Hyvä firma, eikun ostamaan.
Eikä tiiä yhtää mimmoset alut saa!
Onks nää jotain trolleja vai yrittääkö epärehellinen omistaja epätoivoisesti mainostaa konkurssipesäänsä? Imatralla ei liene jäljellä enää ketään joka pitäisi kyseistä yritystä minään muuna kuin vitsinä..
Jos on omistaja niin on oppinut kirjoittamaan ilman että caps lock on päällä, autojobbarin ammatin sijasta olis kannattanu lähteä teatterialalle, näyttelijän lahjat menee ihan hukkaan.
Kateellisten panettelua. Paras autoliike ja rehellistä autokauppaa jo vuodesta
yks ja kaks. Lopettakaa panettelu tai raastuvassa nähdään. Kiitti hei!
Paras autoliike? Rehellistä autokauppaa :D Raastupa? Miksi? Sehän on sulle tuttu paikka:
http://www.esaimaa.fi/Online/2013/02/26/Toyotan ajokilometrit vähenivät petokseksi/2013115267712/4
Missä tuossa mainitaan finnmarit?
Käykääpä kattomassa "autoliikettä", eiköhän siinä asiain oikea laita selviä.
Eikä tarvii täällä kysellä. Muahh.
Sulla on varmaan sit parempi autotalo ittelläs, vai?
Parempi talo on, parempia autoja on, oikea työ on.
Mikä vitun "autotalo"? UUNO.
No esim autotalo Laakkonen. IDIOOTTI.
Laakkonen liittyy tähän otsikon tapaukseen MITEN?
Käykääpä tosiaan katsomassa paikallista "Laakkosta".
Huhhuh.
OOT VAA KATEELLINEN KU JOLLAKII ON MASSII!!!
Tulihan se capslock sieltä!!
Tietysti capslock päällä jos haluaa kirjoittaa tekstin isoilla kirjaimilla,,senkin höneli. Se on sinua varten isolla että sinäkin jotain huomaat, TOOPE.
Ostin auton sieltä ja tyytyväinen olen ollut,ainahan noita pikkkuvikoja löytyy käytetyistä kärryistä mut ei suurempaa,siis ei valittamista.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/4590079/finmarit-oy Ihan näin hyviä autoja on.. Pidä vaan keskustelu ylhäällä niin jatketaan tiedon jakamista :)
outo yritys
Joku suoli24 linkki... no täällähän se totuus on :)
No täällähän se on aloituskin!
Arska on autokauppias, hyvä että on köyhillekin liike josta ostaa, ei tattte maksaa niistä autotalon kiiltävien lattioiden ylläpidosta,
Tuon liikkeen autot joutais peltoralliautoiksi kaikki,jos sinnekkään, korkeintaan paaliksi. Mutta löytyy yhä tyhmiä jotka auton tuolta ostaa. Ei syyttää kuin itseään kun ostaa tuolta paskapommin joka hajoo heti kun perävalot ei näy enää pihaan.
Ostin auton tuolta kolmisenvuotta sitten ja hyvän auton siihen hintaan sain.
Olen tyytyväinen. Autoon ja kaupantekoon.
kato kato,osaat jo nykyään kirjoittaa ilman että caps lock on päällä?
nimimerkille: editystäedesjossain: katoha runkkua oot oppinu lukemaan...hehehehehehheh, kun kuljet ulkona kato ympärillesi --------O--------
Onkos käyty kattomassa hyviä vaihtoautoja? Ja edullisia?
Mitä tuo myyjä muuten uhkailee tuolla eräässä viestissä? Tiedän kuka oot? Niin mekin, paska huijari pahimmasta päästä,mene nussimaan niitä ruosteen raiskaamia romujas pakoputkeen :D Vitun pelle..
http://keskustelu.suomi24.fi/t/4590079/finmarit-oy
Uusí juttu käynnissä. Ihan uskomaton veto..
On omistajalla ainaki komee meisseli 30cm;)))
näkyy taas olevan protestilistalla yht. 14 t euroo... karhuaa verohallinto...ihme että firma vaan toimii...
Varokaa kunnon huijari. Mainostaa autoja liikkeen nimissä ja sitten tekee paperit omiin nimiin tai jonkun "asiakkaan" on kuulemma myyntitilillä! Jos tulee ongelmia auton kanssa, ei ota mitään kantaa. Jos ostat osamaksulla, niin antaa rahoituksen itse!, mutta hetken päästä auto pitää maksaa heti!
Virallisesti siinä osoitteessa ei ole autokauppaa, mitä lienee papereissa lukee.
Joo on herralla ainaki housuissa kunnon työkalu =P sen takii ukot vaa kateellisia
On ne alle tonnin keskihinnalla varmaan tosi hyviä autoja😅😅😅😅