Suunnitteilla yhdistetty aurinko- ja urheiluloma Espanjaan. Onkohan Malagan lähistöllä mahdollista harrastaa vauhdikasta rullaluistelua (nopeus n. 20-25 km/h), ts. löytyykö aurinkorannikolta vähintään muutaman kilometrin pituista reittiä, joka olisi autoista vapaa ja asfaltti on tasaista? Yleensä luistelulenkit noin 30-50 km pituisia, joten ihan muutaman sadan metrin reittiä ei viitsisi edestakaisin luistella.
Paikkojen nimet, valokuvat reitistä jne ovat tervetulleita. Myös vinkit muualta Etelä-Espanjasta ja Kanariansaarilta otetaan kiitollisena vastaan :)
Rullaluistelukohteita Aurinkorannikolla?
Supersporttaaja
2
124
Vastaukset
- Cochescochescoches
Valitettavasti aurinkorannalla on autoja ihan joka paikassa. En voi suositella.
- Anonyymi
Skeittipuisto Miramarin vieressä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275