Nyt voin katsoa vain pystykuvaa., miten käännetään vaakaan?
Miten lenovon ruudun saa käännettyä
4
166
Vastaukset
- Anuanuap
Alkuperäinen jatkaa: siis löysin ' näytön automaattinen kierto ' toiminnon vasemmasta ylänurkasta. Mutta se ei toimi oikrin. Jos annan automaattisem kierron olla päällä, niin jos menen pötkölleen niin ruutu menee pystöön mitä en halua. Jos taas lukitsen kierron, niin näyttö pamahtaa samantien pystöön riippumstta teenkö tuota pystyasennossa vao vaakassa.
Miten saan siis ruudun vaakaan lukittua????!!??? - Alkuperanu
No tarpeeksi kun googlasin niin google alkoi ehdottaa Rotation locker -sovelluksia. Asensin ja johan toimii. Voi pakottaa esim vaakaan. Kiitti vaan kaikille tyhjästä.
- Vatisiellätällä
24 minuuttia meni josta osa ajasta meni tänne kirjoitteluun, oliko järjevää, miksi et heti kokeillut googlata, pitääkö kaikki tarjota vadilla?
- oletvitunpässi
Niin meinaat että täällä on keskellä yötä joku vastaamassa typeriin kysymyksiisi alle vartin varoajalla? Vitun pässi :D
Kohta varmaan vastaat vielä tähän, miksipä et vastaisi, kun partioit täällä 24/7.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on978903- 918725
- 147793
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1756203Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585288En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234315Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54190- 384113
- 373899
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..783790