Moikka,
Olen tänään Lappeenrannassa VIP-tilaisuudessa isäntänä ja tilaisuuden jälkeen olisi kiva jos olisi seuraa mukavasta naisesta. Eli olen työmatkalla huomiseen asti täällä.
Itse olen 45-vuotias liike elämässä duunia tekevä mies ja kaikin puolin ok. Työnikin puolesta pukeudun asiallisesti ja pidän itsestäni huolta. Tulen hyvin toimeen kaikenlaisien ihmisten kanssa ja minun kanssa tulee helposti toimeen. Itse olen varattu, mutta toivottavasti tästä ei ole haittaa.
Mikäli kiinnostusta heräsi niin laita viestiä tai yhteystietosi niin jutellaan lisää.
Maili [email protected]
T: Miika
Illaksi seuraa
0
95
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1641551
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16595ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40527Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45478Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476- 26419
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185412