https://www.youtube.com/watch?v=pydbehi72p8
Joten kannattaa ehkä alkaa varautumaan, tosin ryhävalasämmät on onnensa kukkuloilla.
Tuo sama tulee nimittäin tapahtumaan joka fesifaaleilla tässä maassa, jos ei vielä ensi kesänä niin ainakin sitä seuraavina 100% varmuudella.
Joten kannattaa ehkä alkaa varautumaan, tosin ryhävalasämmät on onnensa kukkuloilla.
Tuo sama tulee nimittäin tapahtumaan joka fesifaaleilla tässä maassa, jos ei vielä ensi kesänä niin ainakin sitä seuraavina 100% varmuudella.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Saa kirmot kiertää kaukaa tyhmin tapahtuma ikinä ja varsinkin kun tämä olevinaan jeesus tohtori tapsa tunkee luunsa sinne
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016022521168746_uu.shtml
Siinä taas yksi tapaus noilta hyysärilehmien mulatin tekijöiltä.
Varokaapa sitten vanhemmat kun kevät alkaa sarastamaan, sillä silloin nuo ali-ihmis paskat(maahantunkeutujat) alkaa partioimaan koulujen ja päiväkotien pihoilla, eikä edes kotien pihoilla leikkivät lapset ole turvassa.
Hyysärit ei ajattele edes omien lastensa turvallisuutta, heille on tärkempää saada kamelinnussijoiden kullia.
Ja nämä suomi lihatiskin teinit tahallaan tyrkyttää itteensä pikkuhame päällä kun tietävät millasia raiskaajia irakilais hullut on
Asian ytimeen.
Niimpä tekee, monet vanhemmat paskat nakkaa missä jälkikasvunsa menee, monet, monet 14-15 vuotiaat ritsat kulkee lähellä vastaanottokeskuksia, hihitellen ja persetään keikutellen, noilla ei ole kun yksi paskainen päämäärä nupissaan, tulla ählämin raiskaamaksi, ja voi sitä itkua kun tuo päämäärä toteutuu, minä en sääliä noita kohtaan tunne.
Mutta kouluissa ja päiväkodeissa olevat lapset pitää olla turvassa noilta ali-ihmisrotilta.
Kivimonossa nyt kirjoitit asiaa minulle on moni kertonut että nämä nuoret neidit oikein hakemalla hakevat näiden tummien poikien huomiota. Voihan tuo juttu kääntyä niinkinpäin että jos ei huomiota pojilta saa niin aletaan suutuspäissään keksimään perättömiäkin juttuja. Näistä on useampi vanhempi ihminen kertonut , kun ovat tyttöjen puuhia seuranneet ja ovat olleet huolissaan. Itse olen omille tytöilleni säännöt tehnyt selväksi miten toimitaan.Kyllä 14-15 vuotias tyttö ymmärtää mistä on kysymys jos kerran osataan sitä huomiota niin näkyvästi hakea. Moni tuon ikäinen kun ilmoittaa jo olevansa parisuhteessa niin miettikääpä mitä se parisuhde pitää sisällään.